Zamów wypominki przez internet

Nasza parafia przyjmuje wypominki nie tylko na kartkach. Od tego roku będzie można składać je… internetowo!

Wypominki to jeden ze znaków wyrażania naszej modlitewnej pamięci o zmarłych. W naszej parafii występują one w dwojakiej formie: jako jednorazowe – gdy imię zmarłego wyczytuje się podczas listopadowego różańca za zmarłych o godz. 17.30, oraz roczne (składane tylko w kancelarii parafialnej!) – gdy zmarłych wspomina się przez cały rok, w każdą niedzielę przed sumą, czyli o 10.30 (począwszy od pierwszej niedzieli grudnia).

Aby umożliwić naszym parafianom złożenie wypominków jednorazowych, uruchomiliśmy internetowy formularz, przez który można zamówić modlitwę za zmarłych. Wystarczy poniżej w pierwszym polu po przecinku wypisać imiona, nazwiska (bądź też same imiona lub same nazwiska) zmarłych z rodzin; w drugim polu podać swoje imię i nazwisko, a w kolejnych telefon kontaktowy i e-mail. Wypominki można składać do 29 listopada.

Poniżej podany jest też numer konta, na który można wpłacać ofiarę za wypominki.

[fancy_link link=”?p=10650″ target=”blank”]Przeczytaj tekst o tym, czym są wypominki[/fancy_link]

[colored_box variation=”black”] Znicz_jedZnicz_jed

Wypominki

Modlitwom Kościoła świętego polecam zmarłych:

Imię i nazwisko składającego: (wymagane)

Telefon kontaktowy: (wymagany)

Adres e-mail: (wymagane)


[/colored_box] [fancy_box title=”Ofiara za wypominki”][icon_teaser type=”Heart” style=”inset_silver”]

Zwyczajowo, przy zamawianiu wypominek składa się ofiarę. Dary serca, za wypominki zamówione internetowo, prosimy wpłacać na numer konta:

Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile
ul. Św. Jana Bosko 1
64-920 PIŁA

Nr konta: 16-1020-3844-0000-1102-0050-7400
Tytułem: Wypominki – ofiara. Imię i nazwisko składającego

Bóg zapłać za składane ofiary.

[/icon_teaser] [/fancy_box]