Nowa grupa muzyczno-teatralna

Już od przyszłej niedzieli na mszy o godz. 12.30 znów będzie można usłyszeć dziecięcy śpiew! Reaktywujemy scholę, pod nazwą „grupa wokalno-teatralna dla dzieci i młodzieży”. Sporo się zmienia!

Pierwsze spotkanie nowej grupy odbyło się w środę, o godzinie 16.30 w sali 23. Odtąd będzie to stały dzień i godzina prób scholi. Wszystkich chętnych zapraszamy właśnie w środy, o godzinie 16.30 do domu katechetycznego.

Wspólnotę poprowadzi siostra salezjanka, Renata Polak FMA, która na co dzień uczy w liceum „na Pola”. Oprócz tego grupa będzie miała cztery starsze animatorki (w tym trzy, które będą grały na gitarze).

Schola pod wodzą s. Renaty przeżyje prawdziwe odrodzenie. Do grupy zaproszeni są wszyscy, nawet chłopcy. Po prostu trzeba lubić śpiewać i nie bać się występować przed publicznością. Prócz coniedzielnych śpiewów grupa zapowiedziała, że będzie co jakiś czas wystawiała scenki biblijne, które mają przybliżyć zrozumienie Ewangelii najmłodszym. Najbliższe przedstawienie odbędzie się prawdopodobnie w niedzielę, 13 października.

[button size=”large” link=”http://sdrv.ms/1eNz6Ep” target=”blank”]Zobacz galerię zdjęć[/button]