Jedź z nami na pielgrzymkę

Macie niepowtarzalną okazję wyrwać się z domu, trochę odpocząć, pozwiedzać i pomodlić się. Zapraszamy serdecznie na naszą trzydniową pielgrzymkę.

Okazją dla której jedziemy jest kongres ku czci NMP Wspomożycielki Wiernych, który w tym roku odbędzie się w Sokołowie Podlaskim. A skoro już jedziemy na tamtejsze tereny, nie sposób nie odwiedzić różnych, okolicznych atrakcji.

Pierwszego dnia zobaczymy Niepokalanów, a w szczególności kaplicę z czasów św. ojca Maksymiliana Kolbe, muzeum, celę zakonnika oraz tzw. „Panoramę Tysiąclecia”, czyli ruchomą szopkę, ilustrującą historię Kościoła w Polsce. Później w tamtejszym sanktuarium będziemy uczestniczyć we mszy świętej.

Dzień drugi pielgrzymki to przede wszystkim kongres maryjny w sanktuarium w Sokołowie Podlaskim. W między czasie, kto będzie chciał, to będzie mógł „wyrwać się” na chwilę i kupić w tym mieście osławionego tatara.

Wieczorem zwiedzimy bazylikę Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie, a także zobaczymy jak wygląda stolyca nocą.

Ostatniego dnia chcemy zobaczyć takie miejsca jak Żelazowa Wola – miejsce urodzenia Fryderyka Chopina, Czerwińsk nad Wisłą – Sanktuarium Pani Mazowsza.

Termin pielgrzymki to 20, 21, 22 września 2013 r.. Koszt: 340 złotych, a zapisywać można się w kancelarii parafialnej. Więcej informacji u ks. Janusza Zdolskiego (telefon na plakatach poniżej).

______________________________
* zdjęcie u góry przedstawia naszych majowych pielgrzymów

______________________________
** podczas tworzenia plakatów nie ucierpiało żadne zwierzę.