15 sierpnia 2013 r.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
SOLLEMNITAS IN ASSUMPTIONE BEATÆ MARIÆ VIRGINIS

1. Dzisiaj obchodzimy UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.

  • msze św. jak w każdą niedzielę, również o 20.30.
  • na każdej mszy św. zostaną poświęcone kwiaty, warzywa i zioła.

2. Serdecznie zapraszamy na „Wakacyjną Szkołę Biblijną” – czyli rekolekcje, które poprowadzi biblista z Indii Ks. Jose Anthonny Maniparambil. Rekolekcje w naszym kościele w dniach 14-17 sierpnia 2013 r. Do soboty msze św. z homilią o godz. 18.00 celebruje O. Maniparambil, a po eucharystii będzie przewodniczył nabożeństwom uzdrowienia, uwielbienia i dziękczynienia.

  • Tematy nabożeństw po wieczornej mszy św.:
  • Czwartek: Rozeznanie źródeł grzechu – Jezus moim Panem;
  • Piątek: Nabożeństwo uzdrowienia;
  • Sobota: Wieczór Chwały.

Dzisiaj /czwartek/ po wieczornej mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwie z O. Maniparambilem wyruszymy o/k godz. 20.15 na apel maryjny pod figurę bł. Jana Pawła II na placu Zwycięstwa.

3. Terenowe Biuro Radia Maryja organizuje dwudniową pielgrzymkę do Lichenia w dniach 7 i 8 września 2013 r. z noclegiem w Licheniu. Koszt 70 zł. Zapisy w piątki i niedzielę.

4. W środę – 21 sierpnia br. – Organizujemy jednodniowy wyjazd o charakterze pielgrzymkowo-rekreacyjnym nad morze do Kołobrzegu i okolic. Wyjazd o godz. 6.45. powrót około godz. 19.00. Zapisy w kancelarii parafialnej.

5. Zapraszamy młodych ludzi do uczestnictwa w XVI Boskim Festiwalu – Sejmiku Młodzieży w Trzcińcu, w dniach 22 – 25 sierpnia.

6. Organizujemy pielgrzymkę autokarową: Niepokalanów, Warszawa, Sokołów Podlaski, Żelazowa Wola, Czerwińsk nad Wisłą w dniach 20 – 22 września. Koszt 340 złotych. Zapisy w kancelarii parafialnej.

7. W dniach od 17 do 24 sierpnia br. odbywa się w Pile „Music Festival &Master Class”. Podczas festiwalu spotykają się młodzi wybitnie utalentowani muzycy z całego świata ze swoimi profesorami – solistami światowych scen. W ramach festiwalu artyści pragną zaprosić mieszkańców Piły na KONCERT NOCNY, który odbędzie się w naszym kościele 22 sierpnia /czwartek/ o godz. 21.30. Wstęp wolny.