Najmłodszy salezjanin mieszka w Pile

W prawdzie legitymacji Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników jeszcze nie ma, ale w przyszłości pewnie będzie miał ułatwioną drogę. Mowa o małym Adasiu, który pojawił się na spotkaniu opłatkowym wspólnoty SSW i od razu podbił serca niemalże wszystkich członków.

Tradycją już się stało, że Salezjanie Współpracownicy na swoje spotkania opłatkowe zapraszają młodzież z naszej parafii. Tak też i było w tym roku. Nikt jednak nie przypuszczał, że SSW będzie miało możliwość przełamać się opłatkiem z półrocznym Adasiem! Młody z chęcią dzielił się, mimo sprzeciwu swojej mamy :).

Salezjanie Współpracownicy zorganizowali swoje spotkanie opłatkowe wieczorem, 8 stycznia 2013 r. Nie mogło zabraknąć odczytania Ewangelii o narodzeniu Chrystusa oraz życzeń. W imieniu zarządu złożyła je wszystkim zgromadzonym Krystyna Kicińska. Później przy śpiewie kolęd (uświetnionym przez młodzież i donośny głos ks. Zenona) oraz kawie, herbacie, cieście i … kanapkach wspólnie świętowano. Swoją obecnością na spotkaniu zaszczyciło ok. 35 osób: członków, sympatyków, młodych i księży.

[button size=”large” link=”http://sdrv.ms/UWVhgi” target=”blank”]Zobacz galerię zdjęć[/button]