Opłatek z o. Tadeuszem Rydzykiem

Na początku było odczytanie fragmentu ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Jezusa Chrystusa, pięknie przystrojona choinka, był na talerzu biały opłatek i łamanie się nim, była radość wiary i życzenia. Tak przebiegło spotkanie opłatkowe z o. Tadeuszem Rydzykiem, którego reprezentowali ci, którzy na co dzień posługują w Biurze Radia Maryja.

Spotkanie poprowadził p. Teodor, a wzięli w nim udział: p. Stefania, p. Anna, p. Małgorzata, p. Zenon i ksiądz proboszcz Zbigniew Hul. Wprawdzie fizycznie ojca Tadeusza pośród zebranych nie było jednak duchem był obecny w tych wszystkich miejscach, w których są Biura Radia Maryja, a których członkowie dzielnie wspierają Ojca Tadeusza w codziennym niesieniu katolickiego głosu do naszych rodzin.

Biuro przy naszej parafii prowadzi pięć osób obsługując wiernych z Piły i całej okolicy. Biuro to powstało jako jedno z pierwszych i działa nieprzerwanie. Czynne jest we wtorki, czwartki i piątki w godzinach 10.00 – 13.00 i 17.00 – 19.00, a także w niedziele od 9.00 – 11.00.