Sprawdzisz kiedy pogrzeb w kościele

W naszym kościele, w dzień powszedni są 3 msze w godzinach porannych oraz jedna wieczorna. Pojawiały się głosy, aby odprawiać Eucharystię w południe. Niestety, póki co nie jest to możliwe. Często w godz. od 10 do 13 sprawowane są msze święte pogrzebowe. Za pomocą portalu społecznościowego od kilku tygodni można sprawdzić kiedy i o której jest w naszym kościele odprawiana jest msza pogrzebowa.

Jak to działa? Gdy jest już ustalona godzina mszy świętej pogrzebowej, ks. Janusz Zdolski powiadamia o tym fakcie za pomocą Twittera. Od kilku tygodni system powiadamiania przechodził okres próbny. Teraz nadszedł czas powiadomić o nim wiernych. Wpisy na Twitterze zawierają personalia parafianina, który odszedł do Pana oraz czas sprawowania za niego eucharystii.

Ta nowość związana jest z gruntowną przebudową strony parafialnej. Oprócz powiadamiania o pogrzebach, wkrótce oficjalnie uruchomimy kanał na Twitterze, fanpage na Facebooku oraz nowy kanał na YouTube. Zmieni się także wygląd naszej strony na bardziej funkcjonalny i nowoczesny. Całość ruszy od września 2012 r.

Tu sprawdzisz kiedy w naszym kościele sprawowany jest pogrzeb