Ksiądz Jubilat Janusz Zdolski

IMG_34474 czerwca 2012 roku ks. Janusz Zdolski – inspektorialny animator duchowy ADMA obchodził jubileusz dwudziestej rocznicy święceń kapłańskich. Tego dnia podczas Mszy św. koncelebrowanej sprawowanej o godz. 18 w kościele Św. Rodziny w Pile modliliśmy się w intencji Jubilata.

Po Eucharystii w imieniu członków Stowarzyszenia Maryi Wspomożenia Wiernych, wspólnoty parafialnej i zgromadzonych w świątyni życzenia złożyły przedstawicielki Rady Inspektorialnej i Rady Lokalnej ADMA.

Drogi Księże Jubilacie !
Za Twe lata ofiarnej służby z całego serca dziękujemy , prosząc Boga, by błogosławił i nieustannie umacniał swoją łaską, mocą, niepojętą miłością oraz pokojem. Niech darzy zdrowiem, entuzjazmem, siłami potrzebnymi w wypełnianiu przyjętej dwadzieścia lat temu posługi pastersko – salezjańskiej budowania królestwa Bożego na ziemi i służbie Kościołowi. Niech głoszenie Prawdy Bożej będzie spełnieniem pragnień i marzeń. Maryja – Matka Kapłanów niech towarzyszy swoją miłością, orędownictwem i wspomożeniem. Dziękując za dar Twoich kapłańskich rąk zapewniamy o modlitwie.

IMG_3450IMG_3457IMG_3465

IMG_3453-001