Wspomnienie wakacji

352Za oknem coraz chłodniej. Mimo jest w jesienny wieczór powspominać czas wakacji. Tak swoje wakacje wspomina schola dziecięca “Tęcza”:
W dniach 27 czerwca do 3 lipca 2011 r 45 osobowa grupa dzieci z naszej parafii w tym 24 dzieci ze scholii animującej przez cały rok liturgię na Mszy św. o godz. 12, 30 wyjechała autokarem do Marianówki, pięknej górskiej miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej.

Animatorami była młodzież i rodzice naszych kochanych dzieciaków wraz z s. Leokadią Tkaczuk opiekunką scholii. Każdy dzień rozpoczynaliśmy Eucharystią prosząc dobrego Boga o błogosławieństwo.

Nasz wyjazd był głównie nastawiony na zobaczenie najpiękniejszych zakątków tego regionu. To wymagało od dzieci z jednej strony dużej dyscypliny i posłuszeństwa, by chodząc po górach nikomu nie stało się nic złego oraz wytrwałości i siły fizycznej by nie ustać w ciągu całego dnia wędrówki drodze. Dzieci ten egzamin zdały wspaniale!!!

W ciągu tych kilku dni zwiedziliśmy i zdobyliśmy m.in : Szczeliniec, Kopalnię w Nowej Rudzie, Marię Śnieżną, Krainę bajek, Wodospad Wilczki, Skalne Miasto. Wambierzyce, Bardo i Górę Bardzką.

Ten wyjazd był możliwy też dzięki ofiarności naszych parafian, kiedy w czerwca zbieraliśmy na nasz wyjazd ofiary. Jeszcze raz wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać i zapewniamy o naszej modlitwie.

A co na drugi rok? Marzymy o pięknych Mazurach, augustowskich jeziorach i o Wilnie.

Bóg jest naszym kochanym Ojcem i wierzymy że nam pomoże – dzięki też dobroci i życzliwości ludzi – te nasze piękne marzenia zrealizować.