Potrzebna modlitwa!

imagePrzed kilku dniami dotarła do nas wiadomość, że kapłan pracujący kiedyś w naszej parafii ks. Józef Michurski sdb dostał zawału. Prosimy zatem wszystkich ludzi dobrej woli o modlitwę w intencji tego kapłana! Starsi pamiętają, że podczas duszpasterzowania w parafii, opiekował się ponad 300 ministrantami!

+

Jezu, Synu Boży i Synu Człowieczy, Tyś doświadczył, czym jest ból i cierpienie,  Tyś niósł chorym ulgę i zdrowie. Zmiłuj się nad Księdzem Kazimierzem, złagodź jego cierpienie. Spraw by doznał potęgi Twojej dobroci i w zdrowiu, i radości mógł wrócić do normalnego życia. Daj mu siłę wytrwania i podtrzymaj jego nadzieję. Zechciej zwrócić jemu siły i zdrowie.

Panie Jezu Chryste, wysłuchaj prośby, błagania, westchnienia i łzy wszystkich chorych. Daj im otuchy, rozjaśnij pokrzyżowane przez chorobę drogi, którymi zdążają do swego ostatecznego celu. Najświętsza Maryjo Panno, Twojemu miłosierdziu polecamy wszystkich chorych na całym świecie. Miej litość nad ich niedolą, ulżyj ich cierpieniom, uśmierz ich ból.