Jezus dziś uzdrawia

imageKiedy z wiarą i pełnym zaufaniem oddamy się Panu Jezusowi, On sam nas poprowadzi i wyprowadzi z dolegliwości, które nas dręczą, słyszymy wielokrotnie w czasie modlitw o uzdrowienie. Podobne słowa mogliśmy usłyszeć także w dniu wczorajszym z ust księdza Andrzeja Finca, który przewodniczył Mszy Św. a po niej kontynuował modlitwę o uzdrowienie.

Wspólnota „NAZARET” aktywnie angażuje się w organizację tej posługi, która prowadzona jest w każdy czwarty czwartek miesiąca, o godz.18:00 w naszej parafii. Odnowa w Duchu Św. z naszej parafii prowadzi także posługę modlitewną w każdy pierwszy piątek miesiąca o godzinie 18:30 w parafii p.w. św. Antoniego w Pile. Z uwagi na ilość osób pozostających w kościele po Mszy Św. jest pewne, że taki typ posługi jest potrzebny. Po jednej z takich Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie otrzymaliśmy wspaniałe świadectwo, które załączamy.

Zachęcamy jednocześnie wszystkich, którzy chcą i czują potrzebę, by przybywali licznie na sprawowaną Eucharystię i pozostawali na dalszej modlitwie. Jednocześnie staropolskim: Bóg zapłać chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy w to dzieło włączają się aktywnie i tym, którzy swoje modlitwy i cierpienia ofiarują w intencji uzdrowienia osób chorych, tak na ciele jak i na duchu.

Świadectwo uzdrowienia – pobierz pdf