Wiadomość prosto z Krakowa: Relikwie przekazane naszej parafii!

IMG_0357Dziś na uroczystej Eucharystii o godz. 8.00 w kaplicy pw. św. Józefa w Krakowie-Łagiewnikach (przy Sanktuarium) przekazano naszej parafii relikwie św. S. Faustyny Kowalskiej wraz z dokumentem potwierdzającym ich autentyczność. Zostały one gorąco powitane oklaskami.

Relikwie zostały odebrane w imieniu proboszcza i parafian przez ks. Janusza Zdolskiego i grupy 51 pielgrzymów.

Po komunii świętej siostra Ignacja ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia odczytała dokument przyznania naszej parafii relikwii oraz opowiedziała kilka słów o kulcie Bożego Miłosierdzia, wyrażając wdzięczność za zaproszenia Apostołki Miłosierdzia do naszej parafii.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, a już wkrótce na naszej stronie parafialnej będzie można szerzej przeczytać o przekazaniu relikwii oraz o pielgrzymce do Krakowa.

IMG_0318 IMG_0330

IMG_0360

IMG_0371