Witamy nowych salezjanów w naszej parafii

Z dniem 1 sierpnia – przychodzą do naszej parafii nowi Salezjanie: ks. Jerzy Czaja, ks. Michał Malek i ks. Damian Poleszczuk,którzy od tego dnia rozpoczną pracę pośród nas. Bardzo serdecznie ich witamy i życzymy, aby czuli się w Pile dobrze i owocnie pracowali dla własnego uświęcenia, a także duchowego pożytku wiernych.

Poprzednio pracowali na salezjańskich placówkach: Konin, Dębno Lubuskie i na placówce salezjańskiej w Irlandii. Nowi kapłani zastąpią tych, którzy odeszli: ks. Zdzisława Cholewińskiego, ks. Roberta Kulczyńskiego, ks. Ryszarda Maślankę, ks. Jerzego Królaka i ks. Andrzeja Mimiera.

W niedalekiej przyszłości poinformujemy Was jakie im zostały przydzielone odpowiedzialności i posługi w Parafii.

Na miniaturce (kliknij aby powiększyć):
Górny lewy róg – ks. Jerzy Czaja,
Dolny lewy róg – ks. Damian Poleszczuk
Prawa strona – ks. Michał Malek