Mamy kolejne relikwie

imageNa dzień 4 lipca 2011 r., datowany jest list w którym Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia prowadzące Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, przychyliło się do prośby skierowanej przez nasza parafię o relikwie Św. Siostry Faustyny Kowalskiej, Apostołki Bożego Miłosierdzia.+

Nasza Parafia od dłuższego czasu starała się o Relikwie I stopnia (z kości) św. Siostry Faustyny. Ten list przyniósł nam wiele radości, a także motywuje nas do jeszcze większej gorliwości w modlitwie Koronką i czynieniu naszego życia miłosiernym względem naszych bliźnich.

W niedalekiej przyszłości na naszej stronie parafialnej zamieścimy informacje o planach przygotowania naszej parafii na przyjęcie Siostry Faustyny i o parafialnej pielgrzymce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego po Jej Relikwie.