Jubileusz ks. Waldemara Grzelca

IMG_0005Nasza parafia miała zaszczyt świętować wraz z ks. Waldemarem Grzelcem – dawnym duszpasterzem w naszej parafii – jego srebrny jubileusz kapłaństwa. Uroczysta Eucharystia odbyła się w niedzielę 10 lipca o godzinie 11.00. Na Mszy świętej przedstawiciele parafii składali ks. Waldemarowi życzenia.

Drogi Księże Jubilacie!
25 lat to ponad 9000 dni, 1304 tygodnie, licząc same niedziele – 3,5 roku niedziel… 9000 dni to 9000 dni spotkań z człowiekiem, próby współczucia człowiekowi, postawienia pytania: Panie Boże jak Ty działasz przez serce człowieka, co Ty chcesz temu człowiekowi dać?
Z okazji Jubileuszu 25-lecia kapłaństwa życzymy Tobie, zacny Jubilacie, wiele zdrowia, pogody ducha i radości każdego dnia kapłańskiej służby. Niech Twoje życie przynosi obfite owoce i jednoczy wszystkich w jedną Chrystusową owczarnię – niech owoce Twego kapłańskiego posługiwania trwają i rozwijają się w naszych sercach, abyśmy wspólnie mogli przekraczać próg nadziei. Niech Ci Bóg błogosławi i obdarza swymi łaskami, abyś wytrwale podążał obraną przez siebie drogą życiową pełniąc służbę Bogu i ludziom. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Szczęść Boże!
pilscy parafianie