Prośba o modlitwę!

Kapłan pochodzący z naszej parafii – ks. Kazimierz Lewandowski – dziś przed południem stracił przytomność i został odwieziony do szpitala. Gorąco prosimy wszystkich parafian o modlitwę w intencji zdrowia ks. Kazimierza.

Ksiądz Lewandowski pracuje w ośrodku dla młodzieży w Rzepczynie. Niedawno świętował 63 urodziny. Pochodzi z Piły – w latach młodzieńczych był ministrantem w naszej parafii.

Dziś jest w szczecińskim szpitalu po rozległym zawale. Jego stan jest ciężki.

Jezu, Synu Boży i Synu Człowieczy, Tyś doświadczył, czym jest ból i cierpienie,  Tyś niósł chorym ulgę i zdrowie. Zmiłuj się nad Księdzem Kazimierzem, złagodź jego cierpienie. Spraw by doznał potęgi Twojej dobroci i w zdrowiu, i radości mógł wrócić do normalnego życia. Daj mu siłę wytrwania i podtrzymaj jego nadzieję. Zechciej zwrócić jemu siły i zdrowie.

Panie Jezu Chryste, wysłuchaj prośby, błagania, westchnienia i łzy wszystkich chorych. Daj im otuchy, rozjaśnij pokrzyżowane przez chorobę drogi, którymi zdążają do swego ostatecznego celu. Najświętsza Maryjo Panno, Twojemu miłosierdziu polecamy wszystkich chorych na całym świecie. Miej litość nad ich niedolą, ulżyj ich cierpieniom, uśmierz ich ból.