Życzenia od parafii dla parafian

Drodzy Parafianie i Goście!
Dzień Bożego Narodzenia uświadamia nam jak Bóg jest blisko człowieka. Dzisiejsza Uroczystość, to doskonała okazja, aby podkreślić, że „Bóg jest z nami” i pragnie być Kimś ważnym w naszym życiu.

Jak narodziny każdego dziecka w rodzinie wyzwalają potężne pokłady miłości, odpowiedzialności oraz nowe nadzieje i perspektywy na przyszłość, tak Bóg przez darowanie światu swojego Syna Jezusa Chrystusa pragnie na nowo rozbudzić drzemiącą w nas wiarę, nadzieję i miłość. Pragnie abyśmy żyli we wspólnocie z Nim, w Bosko-Ludzkiej Komunii.

Dlatego życzymy wszystkim parafianom i miłym gościom bliskości z Jezusem Chrystusem poprzez odnawianie osobistej modlitwy, wsłuchiwanie się w Słowo kierowane do człowieka w Piśmie Świętym, przylgnięcie do sakramentów i zbawczy udział w Eucharystii. Osobista Komunia z Jezusem Chrystusem to moc błogosławieństwa dla naszych rodzin, miejsc nauki, pracy oraz naszej parafii i całego miasta. Jako duszpasterze tego wszystkim z całego serca życzymy!

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować wszystkim osobom – dorosłym, młodzieży i dzieciom, za trud przygotowania naszej Świątyni do godnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Kapłanom za trud spowiadania. Serdecznie dziękujemy za wszelkie objawy życzliwości. Niech Boże Dziecię wynagrodzi Swoim błogosławieństwem.

Parafia p.w. Świętej Rodziny w Pile
z Księdzem Proboszczem
Zbigniewem Hulem
na czele.