Apostolat „Margaretka” znów w naszej parafii!

Wspólnota lokalna ADMA przy naszej parafii 24 listopada 2010 roku jak 24. dnia każdego miesiąca zgromadziła się na Hołdzie Maryjnym, który tym razem miał odświętny charakter. Z inicjatywy Rady Lokalnej ADMA objętych zostało Apostolatem „Margaretkowym” następnych siedmiu kapłanów salezjanów.

Są to kapłani, którzy przybyli do naszej wspólnoty parafialnej od nowego roku szkolnego w liczbie sześciu oraz sekretarz Pilskiej Inspektorii pw. św. Wojciecha.

49 osób w obecności „obdarowanych ” księży złożyło wieczyste zobowiązanie modlitewne w intencji następujących księży: ks. Proboszcza Zbigniewa Hula, ks. Zbigniewa Condera, ks. Andrzeja Finca, ks. Mirosława Formeli, ks. Piotra Grzymały, ks. Ryszarda Maślanki i ks. Andrzeja Mimiera.

Aktualnie apostolatem „margaretkowym” obejmujemy dwudziestu kapłanów, którzy posługiwali bądź pracują w naszej parafii. W dalszym ciągu przyjmujemy zgłoszenia osób chętnych do podjęcia tej małej ofiary na rzecz księży salezjanów naszej Inspektorii.

Apostolat Margaretka

Apostolat Margaretka

Apostolat Margaretka

Apostolat Margaretka