Ks. Bolesław Kujawa wraca do zdrowia!

Ks. Bolesław Kujawa – nasz najstarszy kapłan w parafii – przeszedł już bardzo poważną operację żołądka. Dzięki modlitwie operacja udała się bez komplikacji. Obecnie ks. Bolesław przebywa jeszcze w szpitalu na rekonwalescencji.

” -Nie jest to żadną tajemnicą, że ks. Bolesław jest chory na raka żołądka” – poinformował ks. proboszcz Zbigniew Hul Radę Wspólnoty Wychowaczo-Duszasterskiej – „na szczęście jest już wszystko w porządku, mimo że były już przerzuty, ale ks. Kujawa wraca do zdrowia!”.

Składamy najserdeczniejsze Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierali ks. Bolesława modlitwą i  prosili Boga o jego powrót do zdrowia! Nadal prosimy naszych parafian o modlitwę w intencji chorego!

Ksiądz Bolesław Kujawa ma 83 lata. Urodził się w niewielkiej miejscowości – Koneck – położonej na Kujawach.  Mimo wieku, nieustannie prowadzi posługę w naszej parafii.