Rezurekcja i „W charakterze cudu” w TV Asta

Telewizja Asta zaprasza wszystkich do oglądania świątecznej ramówki. Najpierw w Wielki Piątek nadany zostanie film „W charakterze cudu”, a w Niedzielę Wielkanocną odbędzie się transmisja na żywo Mszy Świętej Rezurekcyjnej z parafii p.w. NMP Wspomożenia Wiernych („na Górnym”).

2 kwietnia (Wielki Piątek) o godz. 18.30 i 23.00 na antenie Telewizji Asta wyemitowany zostanie film pt. „W charakterze cudu”. Film ukazuje historię budowy pomnika Jana Pawła II w Pile, od pomysłu po jego odsłonięcie w 2006 roku.

Natomiast w Niedzielę Wielkanocną (4 kwietnia), TV-ASTA przeprowadzi transmisję na żywo Mszy Świętej Rezurekcyjnej z kościoła p.w. NMP Wspomożenia Wiernych w Pile. Mszy przewodniczył będzie ks. biskup Paweł Cieślik. Początek transmisji o godzinie 6.00. Transmisja dostępna będzie również za pośrednictwem internetu na www.tvasta.pl. Zachęcamy do oglądania transmisji zwłaszcza osoby starsze i niepełnosprawne oraz tych, którzy z różnych względów nie mogą osobiście uczestniczyć w wielkanocnym nabożeństwie.

Do oglądania zachęca Dyrektor Zarządzający TV-ASTA – Agnieszka Matusiak.