Strona zmieniła swój wygląd

Dziś, 31 stycznia, obchodzimy w Rodzinie Salezjańskiej Uroczystość Św. Jana Bosko – założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego. Tego dnia również, zgodnie z zapowiedzią, rusza nasza strona parafialna po liftingu. Nie tyle co względy estetyczne, ale bardziej techniczne zadecydowały o zmianie wyglądu.

Strona, co widać na pierwszy rzut oka, dopasowana jest do rozdzielczości ekranu powyżej 1024 x 768 px. Powiększyła się czcionka – co jest szczególnie ważne dla starszych czytelników strony. Prócz zmiany kolorystyki, czyli wyglądu zewnętrznego, zmieniło się całe „wnętrze” strony, czyli zaplecze techniczne. Umieszczanie wiadomości na stronę stało się prostsze, co pozwoli na szybszą aktualizację informacji.

Póki co wszystko jest w fazie beta – testujemy stronę- nie wszystko może uruchamiać się tak jak powinno. Wszelkie błędy i usterki będą w miarę szybko usuwane.

Jak widać poniżej, od teraz jest możliwość komentowania – do czego serdecznie zachęcamy (szczególnie jeśli chodzi o opinie krytyczne). Wkrótce pojawi się możliwość zalogowania się na stronę jako użytkownik!