Życzenia z okazji jubileuszu 150-lecia Salezjanów Księdza Bosko

Czcigodny Ksiądz
Gwidon Ekert SDB

proboszcz parafii p.w. Świętej Rodziny w Pile

Z okazji pięknego Jubileuszu 150-lecia powołania do istnienia Zgromadzenia Salezjańskiego na ręce Czcigodnego Księdza Proboszcza wszystkim kapłanom – salezjanom parafii Świętej Rodziny w imieniu Rady Inspektorialnej, Rady Lokalnej i wszystkich członków wspólnoty lokalnej Stowarzyszenie Maryi Wspomożycielki Wiernych ADMA składamy najserdeczniejsze życzenia

Drodzy nasi Księża!

Bóg obdarzył nas wielką łaską, stawiając Was na naszej drodze. Dziękujemy, że jesteście z nami i dla nas, bo poprzez Wasze ręce kapłańskie spływa na nas łaska Boża. Codziennie patrzymy na Waszą pracę, troskę i poświęcenie w powierzonej Wam parafii.

Z okazji tego wspaniałego Święta życzymy Wam – Drodzy Księża – byście przez całe swoje życie podążali z nadzieją i ufnością za Panem, doskonaląc swoją salezjańską duchowość. Wszystko, co czynicie, czyńcie z młodzieńczą pasją. Cieszcie się światem i spotykanymi ludźmi, a Wasze serca niech przepełnia miłość, którą podzielicie się z potrzebującymi, zwłaszcza z tymi, których wskazał Wam Założyciel – św. Jan Bosko. Pielęgnujcie w sobie salezjańską radość i optymizm.

W tym wyjątkowym i szczególnym dniu życzymy Wam, Drodzy Kapłani, aby towarzyszyła Wam bliskość Tego, który Was powołał i któremu codziennie oddajecie swoje życie.

Niech wspiera Was Maryja – Matka Chrystusa, Matka Kapłanów, Matka Boża Wspomożycielka Wiernych, a Wasz patron św. Jan Bosko niech oręduje za Wami u Pana.

Bóg Wam zapłać za Wasz Dar Kapłaństwa!

Z zapewnieniem o modlitewnej pamięci
przewodnicząca Rady Inspektorialnej ADMA
Małgorzata Ankowska-Przewoźniak