Drugie urodziny strony.

 8 sierpnia minęło dokładnie dwa lata od uruchomienia naszej strony parafialnej. Wiele się przez ten czas pozmieniało. Strona ma duże grono stałych czytelników. I choć w takich okolicznościach podaje się zwyczajowo liczby i statystyki wejść, chciałbym nawiązać do innego tematu.

     Otóż sytuacja w jakiej przyszło nam świętować II urodziny nie była najweselsza. Strona nagle przestała funkcjonować. Wielu wiernych pytało się czy to osobiście czy przez maile, co się stało. Myślę, że nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Miejmy nadzieję, że teraz, z Bożą pomocą, wróci wszystko do normy. Z tego miejsca chciałbym najmocniej przeprosić wszystkich (a w szczególności tych stałych) czytelników strony, za tą nagłą przerwę w prowadzeniu parafialnej www. Miejmy nadzieję, że już nigdy takie a nie inne okoliczności nie wpłyną na funkcjonalność strony.

     Chciałbym również poinformować, że za bieżące sprawy kancelaryjne (ogłoszenia, intencje, zmarli, chrzty, śluby) odpowiedzialnym będzie Krzysztof Maciej Bąk. Serdecznie dziękujemy mu za tę posługę na rzecz rozwoju strony!