Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile
logo_rekolekcje
Internetowy formularz zapisu na rekolekcje z o. Maniparambilem
Aby wziąć udział w Wakacyjnej Szkole Biblijnej należy zarejestrować się za pomocą poniższego formularza, oraz złożyć ofiarę na podany numer konta (pod formularzem).





Dane osobowe:

Imię: (wymagane)

Nazwisko: (wymagane)

Adres zamieszkania: (wymagane)

Kod pocztowy: (wymagane)

Miejscowość: (wymagane)

Rok urodzenia (nieobowiązkowe)

Dane kontaktowe:

Adres e-mail:

Numer telefonu (obowiązkowe):

Skąd dowiedziałeś/aś się o Wakacyjnej Szkole Biblijnej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tylko i wyłącznie do celów rejestracji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie informujemy, że podane tutaj dane nie będą używane do celów marketingowych, ani odsprzedane zewnętrznym firmom.

Przed kliknięciem wyślij sprawdź podane dane!

Ofiara na pokrycie kosztów organizacyjnych rekolekcji

Ofiara na rekolekcje

W tym roku wysokość wpisowej kwoty na Wakacyjną Szkołę Biblijną jest dobrowolna. Ofiarę można złożyć na konto: Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile ul. Św. Jana Bosko 1 64-920 Piła Numer konta: 50 1020 5558 1111 1307 0460 0342 Tytułem: Ofiara za rekolekcje - Imię i nazwisko Po wpłynięciu na konto dobrowolnej ofiary na rzecz pokrycia kosztów organizacyjnych, nastąpi imienna rejestracja jako uczestnika Wakacyjnej Szkoły Biblijnej.

  1. GINA GOŁAŚ
    GINA GOŁAŚ9 sierpnia 2017

    Wcześniej się zapisywałam i wysłałam pieniądze , ale nie mam żadnej odpowiedzi i chciałabym dokładnie poznać plan. Chodzi o piątek o której się zaczyna, bo ja pracuję i nie wiem czy mam wziąć urlop. Czekam na odpowiedź.

Dodaj komentarz