XXXI Niedziela   Zwykła

3 listopada 2019 r.

6.30

Dziękczynno-błagalna w 80 r. urodzin Barbary o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

8.00

+ Andrzej, Barbara i Ignacy

+ z rodziny LIBEROWICZÓW

+ Stefania, Bronisław, Jan, Mieczysław; + z rodziny MARKÓW

+ Marta, Anastazja, Stanisław REDZIMSCY

+ Bolesława (f), Jan BANACH

9.30

+ Marta DOMACHOWSKA (17 r. śm.)

+ Bronisława (f) BILSKA (od syna z żoną)

+ Zofia, Stanisław, Bogdan BOLEK

11.00

Za parafian

+ Zofia, Franciszek

+ z rodzin BOGACKICH HADZICKICH, ŁASZCZÓW, HOFFMANNÓW i RÓŻAŃSKICH

+ Władysława (f), Alfons, Tadeusz

+ rodzice i rodzeństwo z obojga stron

12.30

+ Rita GRABOWSKA (5 r. śm.)

+ Irena RUDIAK (8 r. śm.)

+ z rodziny: Janina, Pelagia, Jan, Antoni, Helena, Janina, Karolina, Kazimierz, Maria, Włodzimierz, Stanisław, Kazimierz, Janusz

15.00

W intencji żywych i zmarłych członków Żywego Różańca

18.00

+ Antoni FĄS – gr.2

 

 

Poniedziałek, 4 listopada 2019 r.

6.00

7.00

+ Antoni FĄS – gr. 3

+ Krystyna MADEJ (z ofiar na pogrzebie)

+ Karolina Teller

8.00

+ z rodziny WITKOWSKICH i RACZKIEWICZÓW

+ Mirosława (f) NELKNER (od sąsiadów)

18

Dziękczynno-błagalna w 35 r. sakramentu małżeństwa Ewy i Stanisława o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

+ Marek DURSKI (10 r. śm.), Daniela (f) KRZYSTYNIAK

+ Felicja (f) i Marian DURSCY

+ Marianna i Stefan (26 r. śm.) DUSZKA

+ Anna, Stanisław, Zygmunt, Aleksandra, Stefan

+ Janina, Janusz, Melania, Franciszek, Stefan

 

 

Wtorek, 5 listopada 2019 r.

6.00

+ Antoni FĄS – gr. 4

7.00

W intencji Sławomira z okazji imienin

+ z rodziny WACHOWSKICH, JAŚKOWIAKÓW, PIOTROWSKICH, CHODYKO, RAWDANIKÓW

+ koledzy z ul. O.M. Kolbego

+ Bolesława (f), Józef JASIEK, Weronika i Wojciech PAJOR

8.00

+ rodzice i rodzeństwo z obojga stron (od Ireny i Edmunda)

+ Jadwiga KULPA (z ofiar na pogrzebie)

18.00

Msza święta zbiorowa za zmarłych

Za zmarłych dobrodziejów i członków Rodziny Salezjańskiej

+ Weronika SKOTARCZAK (20 r. śm.)

+ Edmund WOJTOWICZ

+ z rodzin

+ Elżbieta KRAFT

+ z rodziny

 

 

Środa, 6 listopada  2019 r.

6.00

 

7.00

+ Antoni FĄS – gr.5

+ Tomasz KAŹMIERKOWSKI (z ofiar na pogrzebie)

8.00

+ Jakub AMBROŻUK (8 r. śm.) (od ojca i siostry Moniki z rodziną)

+ Zofia HOREMSKA (r. śm.)

18.00

+ Stefan WOJCIECHOWSKI o Boże miłosierdzie

+ Helena i Bernard THIERFELD

+ rodzice z obojga stron

+ Danuta i Stanisław ZAJONC

+ Helena i Stanisław NOWAK

+ Edmund SKRZYPCZYK

 

 

Czwartek, 7 listopada 2019 r.

6.00

7.00

+ Marian GÓRECKI (5 r. śm.) od żony i dzieci

+ Stefan KARPIŃSKI (od Jolanty i Ignacego Kodym)

 

8.00

+ Antoni FĄS – gr. 6

+ Tomasz KAŹMIERKOWSKI (od sąsiadów z wieżowca nr 5)

18.00

W intencji ministrantów i ich rodzin (LSO)

W intencji członków Straży Honorowej NSPJ

+ Janusz NOWAK (od koleżanek i kolegów z PKS Piła)

+ Franciszka (f), Leon, Anna i Franciszek

+ z rodziny HAGEDORNÓW, MĄKÓW i PIOTROWSKICH

 

8 listopada 2019 r.

6.00

+ Antoni FĄS – gr. 7

7.00

+ Irena FLISIK (z ofiar na pogrzebie)

+ Zofia BANACH (z ofiar na pogrzebie)

8.00

+ Bronisława (f) i Władysław

+ rodzeństwo

18.00

+ Jadwiga KULPA (od Krystyny  z rodziną z Tarnowa)

+ Mieczysław Śnieżko (25 r. śm.)

+ Wacława(f) i Zygmunt ŚNIEŻKO

+ Tomasz TUCHOLSKI (10 r. śm.)

+ Czesław PAKULNIEWICZ (38 r. śm.)

+ Maria i Stanisław

 

 

 

Sobota 9 listopada  2019 r.

6

7

+ Antoni FĄS – gr. 8

+ Edmund i Marianna PIKULIK

+ Jadwiga ZALITA

8

+ Stanisław KOPERSKI (14 r. śm.)

+ rodzice z obojga stron

+ Stanisław i Pelagia (44 r. śm.) ŁAWICCY

+ Janusz Wojciech ZAMOJSKI (1 r. śm.)

18

+ Stefania EWALD

+ Janina, Wojciech, Stanisław PAŻUCHA (od syna i brata z rodziną)

+ Wiesław MIĘŻALSKI, Grzegorz MIĘŻALSKI

+ Franciszek i Bolesława (f) SZULCZYŃSCY

 

XXXII Niedziela   Zwykła

10 listopada 2019 r.

6.30

+ rodzice: Leon i Genowefa BUDNIK; mąż Kazimierz

+ teściowie: Justyna i Mikołaj TRUSZKO; siostra Terenia

8.00

+ Janina, Wacław, Ryszard, Augustyn

+ Zofia DUDZIŃSKA

+ Irena, Bolesława (f), Czesław SZMYTKOWSCY

9.30

O dar wiary, nadziei, miłości, pokory, wytrwałości dla kapłanów, którzy pracują, pracowali i pochodzą z tej parafii

Dziękczynno-błagalna w intencji Adama Hoffmanna z okazji urodzin

+ Mieczysław MISIURO (1 r. śm.)

11.00

Za parafian

Za parafian z Pl. Zwycięstwa, Alei Jana Pawła II, Wodnej i Spacerowej

+ Kazimiera (f) OSTOJSKA (10 r. śm.), Agnieszka TYRAŁA

+ z rodziny OSTOJSKICH i KOWALSKICH

12.30

+ Józef (r. śm.), Honorata MACELUCH

+ Henryk i Felicja (f) MĄKA

+ Marianna i Jan MOŹDZIARSCY, Henryk STACHOWIAK

+ Leon JASKUŁA, Wiesław TABIERZKO, Stanisława (f) SKRZYPEK

15.00

+ Zofia, Jan, Urszula, Bogumił PODJACCY

+ Halina, Czesław BARTOŚ

18.00

+ Antoni FĄS – gr. 9

 

 

 

 

Skróty i oznaczenia

Dantis

 "Ad intentionem dantis" (łac. dla intencji dającego) - intencja w myśl ofiarodawcy Kościoła

gr. X

 Msza Święta Gregoriańska - zapoczątkowana przez papieża Grzegorza I Wielkiego, tradycja odprawiania 30. mszy po śmierci danej osoby (gdzie X oznacza numer kolejnej Mszy)

(f)

 Z łacińskiego słowa "femina" co znaczy "kobieta"

(im)

 Msza Święta z okazji imienin

(ur)

 Msza Święta z okazji rocznicy urodzin

X r.śm.

 Rocznica śmierci (gdzie X liczba kolejnej rocznicy)

od X róży Ż.R

 Intencja od X róży Żywego Różańca (gdzie X numer róży)

wytłuszczenie

 Intencja dla większego ogółu wiernych