9 lutego 2020 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę, które zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Dzisiaj jeszcze o 21.00 Apel Maryjny, który poprowadzi wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.
  2. We wtorek – 11 lutego – wspomnienie NMP z Lourdes. Tego dnia przypada również Światowy Dzień Chorego. Dodatkowa Msza Święta o godz. 10.00, w czasie której zostanie udzielone namaszczenie chorych wszystkim potrzebującym cielesnego i duchowego uzdrowienia.
    O 18.00 Msza Święta i spotkanie formacyjne dla Salezjanów Współpracowników.
  3. W środę – 12 lutego – o 8.00 Msza Święta dla Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  4. W czwartek – 13 lutego – po Mszy Świętej o 8.00 spotkanie Centrum Ochotników Cierpienia. Tego dnia w kościele św. Jana Bosko odbędzie się spotkanie z Abby Johnson – byłą dyrektorką kliniki aborcyjnej, główną bohaterką filmu „Nieplanowane”, obrończynią życia dzieci nienarodzonych. W programie: o 17.30 różaniec wynagradzający za grzechy przeciwko życiu, o 18.00 Msza Święta i świadectwo.
  5. W piątek – 14 lutego – wspomnienie świętych Cyryla i Metodego. Jest to również wspomnienie św. Walentego – patrona zakochanych. Na Mszę Święta o 18.00 zapraszamy narzeczonych, małżonków i wszystkich zakochanych, by dziękować Bogu za miłość i prosić o umocnienie.
  6. W przyszłą niedzielę – 16 lutego – do naszej parafii na Mszy Świętej o godz. 11.00 zostaną uroczyście wprowadzone relikwie świętego Ojca Pio. Tego dnia na każdej Mszy Świętej okolicznościowe kazanie, poświęcone temu niezwykłemu Świętemu, wygłosi kapucyn o. Roman Rusek – krajowy asystent grup modlitewnych o. Pio.
  7. Nasza parafia uczestniczy w unijnym programie żywnościowym. Otrzymaliśmy pierwszą transzę żywności. Odbiór żywności w środę od 9.00 do 12.00w domu parafialnym na podstawie skierowań z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Renata ŁOSOŚ, lat 57, z Al. Niepodległości
+ Krystyna KACZMAREK, lat 87, z ul. Staromiejskiej
+ Edmund CHALIMONIUK, lat 69, z ul. Medycznej
+ Kazimierz ELICKI, lat 71, z Pl. Konstytucji 3 Maja
+ Mirosław WIKTOROWSKI, lat 86, z Al. Niepodległości

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»