Jubileuszowy Festyn Rodzinny

W niedzielę 23 czerwca po Jubileuszowej Eucharystii odbył się festyn rodzinny.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Atrakcji było tak wiele, że nikt nie mógł się nudzić. Zarówno dzieci jak i dorośli mogli bliżej poznać pracę policjantów, usiąść w radiowozie i poczuć się jak prawdziwy policjant. Oprócz wozu policyjnego były wojskowe – 2 dywizjony wojska z Wałcza. Poza tym można było postrzelać z wiatrówki, z łuku czy zapoznać się z podstawowymi ruchami Aikido.

Pomimo upału nie zabrakło chętnych w wielu sportowych dyscyplinach, m.in. biegi rodzinne i indywidualne, rower stacjonarny, wioślarz, trampolina, przeciąganie liny itp.

Jak co roku w trakcie festynu była Giełda Nagród, a o godz. 18.00 losowanie nagród głównych. W tym roku do zdobycia było bardzo wiele cennych nagród: 3 rowery, drukarka laserowa, sprzęt AGD, smartwatche, zestawy rowerowe, wędkarskie, kosmetyków, plażowe i wiele innych.

Raczej nikt się nie nudził, ani też nie był głodny, ponieważ dla wszystkich był poczęstunek – zupa i kiełbaska, a także ciasto, kawa, herbata.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, dobrodziejom, którzy choćby w najmniejszym stopniu wsparli nasz festyn.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, którzy zajmowali się poszczególnymi stoiskami.

[span style=”font-size:10px; color:grey;”][/span]

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]

[button size=”large” link=”https://photos.app.goo.gl/Z7Fkp6Jn41MGYsMGA” target=”blank” align=”center” variation=”yellow”]Zobacz galerię zdjęć[/button]