17 lutego 2019 r.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

  1. Dzisiaj (III niedziela miesiąca) na Mszy św. o godz. 11.00 obchodzimy Jubileusze Małżeńskie, zawarte w miesiącu lutym. Po eucharystii zapraszamy wszystkich Jubilatów na spotkanie przy kawie w domu katechetycznym.
  2. Zapraszamy dzisiaj na Apel Maryjny o godz. 21.00, prowadzi wspólnota Nazaret.
  3. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla osób dorosłych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  4. We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Św. Józefa. Prośby i dziękczynienia do Św. Józefa można składać na ołtarzu NMP Wspomożycielki.
  5. W środę stała nowenna do NMP Wspomożycielki Wiernych o godz. 17.30.
  6. W czwartek zapraszamy na NABOŻEŃSTWO UZDROWIENIA. Spotkanie modlitewne rozpoczniemy o godz. 17.30.
  7. Spotkanie Zespołu Synodalnego odbędzie się 25 lutego (poniedziałek) o godz. 19.00 w domu katechetycznym. Materiały synodalne zostały rozesłane i są też do  odebrania w kancelarii.
  8. Podobnie jak w latach ubiegłych istnieje możliwość przekazania 1% od podatku na rzecz dzieci i młodzieży z naszej parafii, za pośrednictwem Salezjańskiego Stowarzyszenia Wychowania Młodzieży.
  9. Organizujemy pielgrzymkę dziękczynną do Włoch w ramach Jubileuszu 400. Lat naszej Parafii. Odwiedzimy Asyż – Cascia – Rzym /Audiencja Generalna z Ojcem Świętym – Franciszkiem/– Monte Cassino Monte – Sant’Angelo – San Giovanni Rotondo – Padwa. Termin: 27.04. – 5.05.2019. Szczegółowe informacje na tablicach ogłoszeniowych. Zapisy w kancelarii.