13 stycznia 2019 r.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

[fancy_numbers variation=”red”]
 1. Dzisiejszy Apel maryjny rozpoczniemy o 20.30 modlitwą różańcową w ramach Nabożeństwa Fatimskiego.
 2. Dzisiaj o godz. 11.00, w ramach obchodów Jubileuszu Naszej Parafii  będziemy się modlić w intencji mieszkańców następujących ulic: ul. Budowlanych, 1 Maja, Chopina, Drygasa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. Również dzisiaj zapraszamy rodziców osób powołanych do służby Bogu na eucharystię o godz. 15.00, a następnie na opłatek do sali św. Jana Bosko.
 4. Parafia św. Jana Bosko na ul. Libelta wraz z chórem SOLI DEO, który obchodzi rocznicę 10 lat istnienia zaprasza na Mszę Świętą Jubileuszową o godz. 15.00. Po mszy świętej odbędzie się tam koncert kolęd w wykonaniu zaproszonych Chórów Pilskich.
 5. We wtorek wspomnienie bł. Alojzego Variary. Po błogosławieństwie ucałowanie relikwii bł. Salezjanina.
 6. W czwartek modlitwą różańcową o godz. 17.30 rozpoczniemy Nabożeństwo Uzdrowienia.
 7. W piątek rozpoczyna się Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan.
 8. Trwa w naszej parafii Wizyta Duszpasterska – KOLĘDA: Kolędę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godz. 16.00. Natomiast w sobotę od godz. 15.00 Rozkład na najbliższe dni:
  14 Stycznia – Al. Wojska Polskiego
  15 Stycznia – ul. Żeleńskiego
  16 Stycznia – ul. Okrzei, Ogińskiego, Drygasa
  17 Stycznia – ul. Kujawska, Fałata, Wiatraczna, Paderewskiego, Moniuszki, Mieszka I, Piekarska
  18 Stycznia – Al. Piastów
  19 Stycznia –  ul. Śródmiejska, Ossolińskich
  Rozkład Kolędy znajduje się w gablotach informacyjnych oraz w Internecie na stronie parafialnej.  Kancelaria parafialna czynna jest przed południem od poniedziałku do piątku w godzinach: od 9.00 do 11.00, a popołudniu w poniedziałek i środę od 16.00 do 17.30.
 9. Dziękujemy za ofiary składane dziś na ogrzewanie naszego Kościoła.
 10. W sobotę (19 stycznia) zapraszamy o godz. 17.30 na nabożeństwo ku czci Św. Józefa Oblubieńca NMP. Przez jego wstawiennictwo będziemy polecać Bogu wszystkich mężczyzn naszej parafii i całe rodziny.
 11. W przyszłą niedzielę, 20 stycznia (III niedziela miesiąca) na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy obchodzić Jubileusze Małżeńskie, zawarte w miesiącu styczniu. Wszystkie małżeństwa, które pragną odnowić przysięgę ślubną prosimy o zgłoszenie swojego udziału w kancelarii lub zakrystii. Wszystkim Jubilatom chcemy w tym dniu wręczyć pamiątkowy dyplom.
 12. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla osób dorosłych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 13. Również w przyszłą niedzielę na godz. 17.00  zapraszamy do wspólnego śpiewania kolęd w naszym kościele.
 14. 18 stycznia w kościele Św. St. Kostki odbędzie się o godz. 18.00 koncert kolęd w wykonaniu Olgi SZOMAŃSKIEJ. Zapraszamy!
[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Barbara WRONA, l. 83 z Warszawy; + Irena SIEŃKO, l. 93, ul. Spacerowa; + Mateusz POKORA, l. 21, ul. Okrzei; + Renata CIECIERSKA, l. 73, al. Piastów; + Wojciech BAŃCZYK, l. 64

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]