4 listopada 2018 r.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

 1. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych. Odpust zyskujemy przez pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego;
 2. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 15.00 i Apel maryjny w kościele o godz. 21.00, który animuje wspólnota Nazaret. Zapraszamy!
 3. W poniedziałek, na cmentarzu, odbędzie się modlitewne spotkanie Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników naszej parafii i parafii Św. Jana Bosko. Rozpoczęcie spotkania przy bramie głównej o godz. 16.30.
 4. W naszej parafii powstaje wspólnota Oazowa. Spotkania w poniedziałki o g. 19.00.
 5. We wtorek msza św. zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 18.00;
 6. W tym tygodniu zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych na spotkania przed bierzmowaniem. Szczegółowe informacje na stronie parafialnej.
 7. W przyszłą niedzielę (11 listopada) przypada kolejna rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. O g. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny w naszym kościele. Po Mszy św. delegacje różnych stanów i organizacji złożą kwiaty pod pomnikiem na Placu Zwycięstwa.
 8. Przez cały listopad o godz. 17.30 będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki można składać w kancelarii lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wypominki roczne będą odczytywane w ciągu roku w każdą niedzielę o g. 10.45.
 9. Dziękujemy za ofiary na remont naszych organów. W tym miesiącu zebraliśmy kwotę 8230 zł.
 10. Przez cały najbliższy tydzień będzie trwała zbiórka żywności i artykułów chemicznych DLA KRESOWIAKÓW. DARY MOŻNA SKŁADAĆ PRZY Ołtarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 11. W tygodniku „Gość Niedzielny” m.in. o Synodzie na temat młodzieży. W sklepiku są Ewangeliarze oraz kalendarze Werbistów na 2019 rok.
[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Kazimierz RUTECKI, l. 77, ul. Sikorskiego; + Kazimierz KLAJNSZMYT, l. 66, Wałcz; + Rafał SZCZEPANIAK, l. 22, ul. Spacerowa; + Dariusz KALBARCZYK, l. 51, Dolaszewo.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]