Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Ruszyły zapisy na Wakacyjną Szkołę Biblijną!

Maniparambil Rekolekcje Piła

Ruszyły zapisy na Wakacyjną Szkołę Biblijną!

Już za niespełna miesiąc rusza kolejna Wakacyjna Szkoła Biblijna, którą poprowadzi o. Jose Maniparambil.

Ojciec Jose to biblista z Indii, niezwykły mówca i wielki przyjaciel Boga. W tegorocznej szkole biblijnej uczestnicy będą zgłębiać treści Listów św. Pawła.

Tegoroczna Szkoła odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia 2018 r. Konferencje zamknięte, dla zapisanych uczestników będą odbywały się w sali św. Jana Bosko w domu katechetycznym przy kościele Świętej Rodziny w Pile. Będą to 3 konferencje po półtorej godziny (od 9.30 do 17.00)

Część wieczorna tych niezwykłych spotkań będzie dostępna dla wszystkich chętnych, także niezapisanych i będą odbywały się w kościele pw. Świętej Rodziny w Pile od godz. 17.30 do ok. 21.00.

Aby wziąć udział w Wakacyjnej Szkole Biblijnej należy zarejestrować się za pomocą e-maila parafia@swietarodzina.pila.pl podając w tytule „rekolekcje Piła” oraz w treści – imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu, lub w kancelarii parafialnej, oraz złożyć ofiarę na podany numer konta.

W tym roku wysokość wpisowej kwoty na Wakacyjną Szkołę Biblijną jest dobrowolna. Ofiarę można złożyć na konto: Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile ul. Św. Jana Bosko 1 64-920 Piła Numer konta: 50 1020 5558 1111 1307 0460 0342 Tytułem: Ofiara za rekolekcje – Imię i nazwisko Po wpłynięciu na konto dobrowolnej ofiary na rzecz pokrycia kosztów organizacyjnych, nastąpi imienna rejestracja jako uczestnika Wakacyjnej Szkoły Biblijnej.

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»