Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Festyn rodzinny

IMG 0343

Festyn rodzinny

Coroczny festyn rodzinny w tym roku odbył się w lipcu w połączeniu z koloniami dzieci z Litwy i Białorusi.

W sobotę 7 lipca w naszej Parafii odbył się festyn rodzinny, w której wzięły udział również dzieci z Litwy i Białorusi przebywające na kolonii w Pile. Jak zwykle nie zabrakło atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych.

Wśród wielu atrakcji można wymienić m.in.: zamki dmuchane, trampolinę, ogromne bańki mydlane, malowanie twarzy, karaoke, przejażdżkę na koniach, można było też poćwiczyć wiele rodzajów tańców i zabaw tanecznych.

Poza tym było mnóstwo sportowych konkurencji do zaliczenia, m.in.: kręgle, strzelanie z łuku, dla starszych strzelanie z wiatrówki, wioślarz, jazda na rowerze stacjonarnym, piłka siatkowa i nożna, badminton, równoważnia.

Można było również obejrzeć wozy pancerne dzięki 100 batalionowi łączności z Wałcza, nauczyć się jak udzielać pierwszej pomocy, przymierzyć strój policyjny czy zrobić sobie makijaż na stanowisku Avon.
Nie zabrakło oczywiście pysznych ciast przygotowanych przez naszych parafian, bigosu i grochówki oraz lodów.
Przez cały festyn trwała również tradycyjna „Giełda nagród”, na koniec której było losowanie nagród głównych w tym 3 rowerów.

Ogromne podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się, aby uświetnić nasz festyn. Tych, którzy pomagali w przeprowadzeniu, jak i tych , którzy wsparli materialnie. To dzięki Waszej pomocy, festyn był udany w stu procentach.

©

&

Zobacz galerię zdjęć

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»