Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Pogrzeb śp. ks. Bolesława Kujawy SDB

IMG 5788

Pogrzeb śp. ks. Bolesława Kujawy SDB

Pożegnaliśmy najstarszego kapłana naszej Parafii.

W piątek 23 marca odbyła się Msza pogrzebowa śp. Ks. Bolesława Kujawy, najstarszego kapłana naszej Parafii, który zmarł 19 marca we wspomnienie św. Józefa, patrona dobrej śmierci. O godz. 11.00 było wystawienie ciała i różaniec i o 12.00 uroczysta Msza święta. Pod koniec Mszy św. był czas na wspomnienie ks. Bolesława przedstawione przez przedstawicielkę Stowarzyszenia Maryi Wspomożycielki Wiernych p. Alicję Lewandowską, oraz p. Longina Herca, który często odwiedzał ks. Bolesława i długie godziny rozmawiali i wspominali dawne czasy. We wszystkich wspomnieniach osób, które miały kontakt z ks. Bolesławem można spotkać się z przytaczaniem jego dobrego humoru, dowcipów, wesołych i donośnych śpiewów. Do końca pomimo cierpienia i bólu miał dobry humor.

Zgodnie z wolą ks. Bolesława został on pochowany w Konecku, swojej rodzinnej miejscowości.

©

&

Zobacz galerię zdjęć

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»