Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Pulikowski w Pile daje świadectwo życia małżeńskiego i rodzinnego

IMG 9213mini

Pulikowski w Pile daje świadectwo życia małżeńskiego i rodzinnego

Kolejne wydarzenie w naszej parafii związane z trwającym Roku Rodziny jako przygotowanie do 400-lecia działalności naszej parafii. Z inicjatywy wiernych świeckich został zaproszony Jacek Pulikowski, aby wygłosić konferencję związaną z życiem małżeńskim i rodzinnym.

Przyjechał wraz z małżonką Jadwigą i wygłosił konferencję na temat relacji małżeńskich i rodzinnych. Przybliżył postawy mężczyzn i kobiet jakie możemy zaobserwować wokół siebie, ale także te jakie powinny być na stałe w naszej codzienności.

Mamy nadzieję, że słowa zasiane w sercach zebranych wiernych zaowocują w ich życiu.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.