Imię Jezusa w środku miasta

Na muzyczne wysławianie Boga zaprosił Kościół zielonoświątkowy.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Do Piły przyjechała brytyjska formacja gospelowa Vinesong. To ich trzecia wizyta w Polsce. Ostatnia miała miejsce 17 lat temu.

— Vinesong to nie tylko zespół, ale to międzynarodowa grupa misjonarzy, którzy służą Ewangelii poprzez uwielbienie. Podróżują po całej kuli ziemskiej. Usługuje od więzień aż po pałace, jak również na konferencjach i w Kościołach każdego rodzaju — przedstawiał na początku koncertu konferansjer.

Zespół tworzy czterech muzyków, w tym założyciel pastor John Watson, który pochodzi z Zimbabwe. Prowadzą usługę uwielbienia w jedenastu różnych językach.

— Bardzo się cieszymy, że tutaj jesteśmy. Wiem, że Bóg dotknie waszego życia! Jesteśmy tutaj, aby wywyższać imię Jezusa — mówił po angielsku pastor Watson

Piosenki, nieco wspomagane przez playback, śpiewane były w języku polskim. Do wszystkich mogli włączyć się uczestnicy koncertu – tekst był wyświetlany na slajdach. Co rusz grupa prosiła zgromadzonych o powstanie, wspólne śpiewanie, podanie sobie rąk lub modlitwę.

Koncertu na pl. Konstytucji 3 Maja przy fontannach wysłuchało ok. 300 osób.

[span style=”font-size:10px; color:grey;”][/span]

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]

[button size=”large” link=”https://goo.gl/photos/XpmaCi48MwKDr3FQA” target=”blank” align=”center” variation=”yellow”]Zobacz galerię zdjęć[/button]