Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Twoja intencja pod Bramą Miłosierdzia w Watykanie

Brama Miłosierdzia Watykan

Twoja intencja pod Bramą Miłosierdzia w Watykanie

Pielgrzymi zdążający do Włoch będą się modlić w intencjach naszych parafian.

W nocy z 23 na 24 maja spod naszej parafii wyruszy pielgrzymka do Włoch. Ponad 40 osób wyjedzie do Berlina, aby z tamtejszego lotniska polecieć do Neapolu.

» Czytaj także: Pielgrzymka samolotowa do Rzymu, Watykanu i na Sycylię!»

W programie mają zaplanowane zwiedzanie perełek na południu Włoch i Sycylii. Ostatnie trzy dni spędzą w stolicy Italii oraz w Watykanie. Z racji Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia będą pielgrzymowali do Świętych Drzwi w Bazylice św. Piotra.

— Przez cały wyjazd, podczas modlitw w autokarze i mszach w miejscach pielgrzymkowych, będziemy polecać intencje naszych parafian. Na końcu z waszymi intencjami w sercu przejdziemy przez Bramę Miłosierdzia w Bazylice św. Piotra w Watykanie. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań — mówi ks. Janusz Zdolski, który udaje się z grupą do Włoch.

Intencje można złożyć do 23 maja w kancelarii parafialnej albo przez internet. Wystarczy napisać swoją prośbę lub dziękczynienie do Boga w komentarzu poniżej lub też wysłać e-mailem na adres:

Wszystkie prośby zostaną złożone ostatniego dnia pielgrzymki w Bazylice św. Piotra, przy grobie św. Jana Pawła II. Chociaż w intencjach będą modlili się wszyscy pielgrzymi to ich treść będzie znał tylko ks. Janusz.

Foto: MAURIZIO BRAMBATTI/PAP/EPA

©

&

 1. Marcin Wojdak
  Marcin Wojdak24 marca 2018

  Prosze o modlitwe w intencji nawrocenia mojej zony Elzbiety.

  • Katarzyna Kurpisz
   Katarzyna Kurpisz17 kwietnia 2018

   Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia, uwolnienia, oczyszczenia ,uleczenia serc; uzdrowienia, ciała, psychiki oraz życia sakramentalnego dla Martyny i jej bliskich. Bóg zapłać.

 2. Halina Mirowska
  Halina Mirowska13 sierpnia 2017

  Dziękując Panu Bogu za wszystko proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. O łaskę madrości, spokoju i radości i aby wyrósł na mądrego i dobrego człowieka.

 3. marta
  marta27 lutego 2017

  Bardzo prosze o dołączenie mojej intencji w modlitwie o cud poczęcia i szczęśliwego donoszenia ciązy jest po stracie ciąży pozamacicznej w sierpniu 2016 oraz po zabiegu usuniecia szyjki macicy. Moje starania są od 2 lat , nadal bez zmian , szturmuje niebo modlitwami i intencjami we wszystkie mi znane sposoby nakłaniając innych do modlitwy ale nadal czekam na odpowiedz od Matki Boskiej lub jej nie dostrzegam. Bóg zapłać za każde westchnienie. dziękuję

 4. PAULINA
  PAULINA2 sierpnia 2016

  Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Bogdana aby znalazł dobrą żonę i doświadczył daru miłości odwzajemnionej. Jezu postaw na jego drodze kobietę, z którą będzie mógł stworzyć kochającą się rodzinę.

 5. Magdalena
  Magdalena20 czerwca 2016

  Z calego serca blagam o modlitwe w intencji mojego malzenstwa . Prosze aby Dobry Bog wysluchal mojej prosby aby maz wrocil do mnie i synka. Prosze abysmy wzajemnie wybaczyli sobie wzajemnie zale a nasze malzenstwo bylo.odbarzone cudem przemiany. Blagam Dobry Boze uwolnili serce meza od zakochania w.innej kobiecie i spraw bysmy pozostali wiernymi przysiedze malzenskiej. Bog zaplac calym sercem za modlitwe

 6. Genowefa iEdward Jagodowie.
  Genowefa iEdward Jagodowie.22 maja 2016

  Proszę o modlitwę za nasze dzieci w roku ich jubileuszy. Siostry Pauli Małgorzaty Jagoda pracującej na Ukrainie W 50 rocznice urodzin .Syna Andrzeja w 40 rocznicę urodzin . W25 rocznicę ślubu córki Joanny i Piotra Muszyńskich, w 15 rocznicę ślubu córki Agnieszki i Macieja Pietraszaków oraz ich rodziny. Rodzice.

 7. Maria Poźniak
  Maria Poźniak21 maja 2016

  Proszę o modlitwę o radość wieczną dla Tadeusza i zmarłych rodziców z obojga stron.

 8. Katarzyna Sońta
  Katarzyna Sońta21 maja 2016

  Proszę o modlitwę w intencji mojej Rodziny aby Bóg bogaty w miłosierdzie obdarzył nas wszelkimi łaskami na trudnej drodze życia.

 9. Teresa Rosiak
  Teresa Rosiak16 maja 2016

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny i rodziny moich dzieci.

 10. Maria Czeszejko
  Maria Czeszejko15 maja 2016

  Prosze o modlitwe w intencji mojej ciezko chorej na raka mamusi Teresy oraz mojego brata Janusza ktory bardzo pogubil sie w zyciu przez alkohol !

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»