Trwają zapisy na półkolonie

Wraz z początkiem wakacji ruszą przy naszej parafii letnie półkolonie.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Liczba uczestników jest ograniczona. Karty zgłoszeniowe można pobierać w kancelarii parafialnej»

Półkolonie trwają dwa tygodnie. Pierwszy turnus zacznie się 29 czerwca, a zakończy 11 lipca. Drugi turnus potrwa od 13 do 25 lipca. Na pierwszy termin zostało już tylko kilka wolnych miejsc.

— Już dziś zachęcam do zapisywania swoich pociech na drugi turnus. Jak każdego roku nasze półkolonie cieszą się dużą popularnością — mówi ks. Damian Poleszczuk, odpowiedzialny za półkolonie.

Dzieci, pod czujnym okiem wychowawców, spędzą przy parafii czas pełen gier, zabaw i radości. Zwyczajowo będą zaczynały dzień od godz. 9., a kończyły o 15.30 (wychowawcy poinformują o ewentualnych zmianach w związku z wycieczkami).

Planowanych jest wiele atrakcji oraz wyjazdów, m.in. do JuraParku w Solcu Kujawskim (I turnus) czy do parku linowego w Rudnicy (II turnus). Będą wyjścia na kręgle, karaoke, do McDonalda, nad jezioro Płotki i Piachy.

Koszt uczestnictwa w półkoloniach to 160 zł. Wpłata konieczna jest najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem się wypoczynku. Opłatę można wnieść wraz z wypełnioną kartą uczestnictwa w kancelarii lub bezpośrednio u ks. Damiana Poleszczuka (dostępny popołudniami w oratorium).