Nasi parafianie na pielgrzymce. Napisz intencję, w jakiej mają się modlić!

W nocy z czwartku na piątek grupa 40 pielgrzymów z naszej parafii wyruszyła do Włoch.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”tahoma”]

Podróżnicy zwiedzili już niemiecką miejscowość Altötting, czyli bawarską Częstochowę. W sobotę będą w Marktl am Inn – mieście z którego pochodzi papież Benedykt XVI.

Wieczorem, 23 maja będą już w okolicach Turynu, gdzie następnego dnia odbędzie się wielka procesja, poświęcona Wspomożycielce Wiernych. To jeden z wymiarów 200. rocznicy urodzin św. Jana Bosko.

Tam też nawiedzą wystawiony Całun Turyński, a później odwiedzą takie miejscowości jak Colle Don Bosco, Piza, Florencja, Siena, Wenecja, San Gimignano, Bolonia.

— Pielgrzymujemy także dziękując Bogu za 100-lecie naszego kościoła. Dlatego wszyscy parafianie mogą napisać tutaj, za pośrednictwem strony internetowej, swoją intencję, jaką mamy zawieźć do NMP Wspomożycielki Wiernych i do św. Jana Bosko — zachęca ks. Janusz Zdolski, opiekun grupy.

Wszystkie intencje napisane poniżej w komentarzu zostaną przepisane na kartkę i zostawione w turyńskiej bazylice u stóp Wspomożycielki. Ks. Janusz odprawi także w tych intencjach pielgrzymkową mszę świętą.

Pielgrzymka Piła do Włoch (2)