Co tydzień polecamy nowości w bibliotece

Na specjalnej stronie internetowej informować będziemy o polecanych książkach w Bibliotece Świętej Rodziny. Co tydzień coś nowego.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Księgozbiór parafialnej biblioteki stale się powiększa. Aby żadne nowości nie umknęły czytelnikom, na specjalnej stronie, raz w tygodniu (najczęściej w sobotę) publikowane będzie dziewięć książek tygodnia. W tym tygodniu są to takie pozycje jak: „Ocalona aby przebaczyć”, „Sychar. Ile jest warta twoja obrączka?”, czy „Katarzyna ze Sieny. Niepokorna święta”.

» Zobacz specjalną stronę z nowościami w bibliotece»

Link do książkowych nowości znajduje się także na stronie głównej naszej parafii: z lewej strony pod odnośnikami do ogłoszeń duszpasterskich i intencji mszalnych.

Biblioteka Świętej Rodziny działa od kwietnia. Można w niej znaleźć tytuły nigdzie indziej nie dostępne do wypożyczenia: o tematyce religijnej, rodzinnej, wychowawczej, psychologicznej, charyzmatycznej oraz hagiograficznej. Jest też dział związany z historią miasta.

Wypożyczalnia mieści się w Oratorium, a czynna jest w każdy poniedziałek od 17. do 19. Założenie karty bibliotecznej jest bezpłatne.

» Strona internetowa biblioteki: www.BibliotekaŚwiętejRodziny.pl»