Sylwestrowa zabawa przy parafii

Tradycyjnie Odnowa w Duchu Świętym zorganizowała sylwestrową zabawę w sali św. Jana Bosko.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Impreza rozpoczęła się od poloneza. Po raz pierwszy w tańcu uczestniczyły dzieci, które starały się naśladować grono dorosłych.

— Bardzo ważną rzeczą dla mnie, jako mamy był beztroski uśmiech dzieci spowodowany wyładowaniem ich energii poprzez wspólną zabawę — mówi Agata Radke, mama trójki dzieci, która ze swoimi pociechami wzięła udział w sylwestrze Odnowy w Duchu Świętym.

Pani Agata dodaje także, że urzekła ją bezinteresowność oraz zaangażowanie innych osób w przygotowanie wspólnego powitania nowego roku.

— Zwłaszcza tych osób, które w samym balu bezpośrednio z różnych przyczyn uczestniczyć nie mogły. Dekorowanie sali czy przynoszenie wcześniej rożnych smakołyków z pewnością poucza o bezinteresownej miłości względem bliźniego — mówi.

Uczestnicy zabawy przerwali swoje pląsy o godz. 22.30, aby uczestniczyć we mszy o pokój na świecie. Później lampką szampana przywitali 2015 rok. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych zabawa była – jak sami mówią – spełnieniem marzeń.

— Choć dla naszej rodzinki zabawa była nieco krótsza niż dla pozostałych uczestników, to i tak do dnia dzisiejszego nie mogę odpędzić się od pytania „mamo kiedy pójdziemy na taką wspaniałą zabawę z balonami?”. Kto nie był ten nie wie, co stracił… Ma szansę przekonać się już za 12 miesięcy — dodaje mama Agata.

[button size=”large” link=”http://1drv.ms/1ys7Vtb” target=”blank” align=”center” variation=”yellow”]Zobacz galerię zdjęć[/button]