Kolędy na ratowanie naszych organów

Twórca takich hitów jak „Ale to już było” czy „Nie przenoście nam stolicy do Krakowa” wystąpi w naszym kościele, aby ratować zabytkowe organy.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Już w najbliższą sobotę, 10 stycznia, zapraszamy do naszej świątyni na wieczór kolęd i pastorałek, które wykonywać będzie Andrzej Sikorowski wraz z córką Mają Sikorowską z zespołem.

Początek koncertu o godz. 19. Koncert organizowany przy współpracy z Regionalnym Centrum Kultury w Pile.

Biletem wstępu na koncert będzie dobrowolny* zakup cegiełki w cenie 10 zł. Pieniądze zebrane w ten sposób będą przeznaczone na ratowanie zabytkowych organów w naszym kościele, które wymagają pilnego remontu.

Cegiełki już dziś można nabyć w kancelarii i kiosku parafialnym oraz w kasie RCK. Bilety wstępu rozprowadzane będą także bezpośrednio przed koncertem.

Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku», gdzie j=można wziąć udział w konkursie. Do wygrania – bilety wstępu na koncert!

_____________________________________

* dobrowolny, ponieważ według Instrukcji Kongregacji Kultu Bożego z 5 listopada 1987 roku, koncert w kościele nie może być biletowany! Jeśli ktoś czuje się urażony że musi „płacić” za wstęp do kościoła i nie poczuwa się do złożenia ofiary, może bez problemów wejść za darmo.

Andrzej Sikorowski Kolędy