Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Nie byłeś na rekolekcjach z o. Szustakiem? Tutaj możesz ich posłuchać

O. Adam Szustak W Pile

Nie byłeś na rekolekcjach z o. Szustakiem? Tutaj możesz ich posłuchać

Wszystkie kazania i konferencje o. Adama Szustaka OP były nagrywane z myślą o tych, którzy nie mogli w nich uczestniczyć oraz tych, którzy chcą posłuchać ich jeszcze raz. Przekazujcie nagrania swoim znajomym!

Przez trzy dni: od niedzieli 1 czerwca do wtorku 3 czerwca, gościliśmy w naszej parafii charyzmatycznego dominikanina o. Adama Szustaka. Przyjechał na zaproszenie Odnowy w Duchu Świętym i wygłosił rekolekcje przed Zesłaniem Ducha Świętego. Wieczorne konferencje cieszyły się dużą popularnością.

Ojciec Adam Szustak OP to dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym wszędzie, gdzie to możliwe i z każdym, kto tego potrzebuje. Związany ze stacjami takimi jak: religia.tv, 7stacja.pl, boska.tv.

Niedziela, 1 czerwca 2014 – Dzień I rekolekcji

Wrzuta nie działa? Posłuchaj tego ↑ na YouTube»

Wrzuta nie działa? Posłuchaj tego ↑ na YouTube»

Poniedziałek, 2 czerwca 2014 – Dzień II rekolekcji

Wrzuta nie działa? Posłuchaj tego ↑ na YouTube»

Wrzuta nie działa? Posłuchaj tego ↑ na YouTube»

Wtorek, 3 czerwca 2014 – Dzień III rekolekcji

Wrzuta nie działa? Posłuchaj tego ↑ na YouTube»

Wrzuta nie działa? Posłuchaj tego ↑ na YouTube»

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»