Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Wyjechaliśmy na kanonizację. Napisz swoją intencję! Zawieziemy ją do św. Jana Pawła II

Pielgrzymka Na Kanonizację Piła Święta Rodzina

Wyjechaliśmy na kanonizację. Napisz swoją intencję! Zawieziemy ją do św. Jana Pawła II

W środę tuż po północy odbyła się msza święta dla pielgrzymów udających się na kanonizację. Po niej 47 osób ruszyło autokarem do Włoch.

— Mamy dużą flagę z napisem Piła. Może cud sprawi, że będzie ona widoczna podczas transmisji — wyraża nadzieję ks. Janusz Zdolski, opiekun pielgrzymki.

Ci, którzy z różnych względów nie mogli uczestniczyć w tej pielgrzymce mogą poniżej napisać w komentarzu swoją intencję, którą pielgrzymi będą polecać za pośrednictwem św. Jana Pawła II i św. Jana XXIII. Obiecujemy, że pomodlimy się w tych intencjach które się tutaj znajdą.

W miarę możliwości dostępu do internetu będziemy także publikować na Facebooku→ i Twitterze→ relacje i zdjęcia z naszego wyjazdu.

 1. Święta Rodzina - salezjańska parafia w Pile
  Święta Rodzina - salezjańska parafia w Pile30 kwietnia 2014

  Bogu niech będą dzięki, że dzisiaj w nocy szczęśliwie zajechaliśmy do Piły.

  Wszystkie wasze intencje powierzaliśmy tam we Włoszech, a spisane na kartce zostawiliśmy w ostatnim miejscu pielgrzymkowym: u św. Antoniego w Padwie.

  Oprócz tego wszystkie intencje zostaną przeczytane na najbliższym Hołdzie maryjnym: 24 maja po wieczornej mszy. Zapraszamy!

  A w niedzielę 25 maja o godzinie 15.00 odbędzie się msza święta we wszystkich intencjach pielgrzymkowych.

 2. Ilona
  Ilona27 kwietnia 2014

  Prosze o modlitwe w intencji mojego syna o aby sw Jan Pawel II mial zawsze go w opiece.

 3. jadwiga
  jadwiga27 kwietnia 2014

  Szczesc Boze.Prosze o modlitwe w intencji mojej calej rodziny, obecnej jak i przeszlych pokolen.o wybaczenie nam naszych grzechow.Panie Boze badz dla nas milosierny, prosimy Cie Panie..Prosze aby Matka Boza strzegla nas od wszelkiego zlego, opiekujac sie moja cala rodzina, a moje dzieci godnie wychowywaly sie w wierze chrzescijanskiej, i wyrosly na dobrych ludzi Panie Boze dopomoz.Oby moj maz Marek utrzymywal sie dalej w abstynencji.Serdeczne Bog zaplac za modlitwe, I zawiezienie moich intencji.

 4. Kasia
  Kasia26 kwietnia 2014

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny i innych osób bliskich memu sercu o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego. Szczególnie proszę o łaskę zdrowia dla chorych, głębokiego nawrócenia dla zagubionych, podejmowania mądrych decyzji zgodnych z wolą Bożą w codzienności.
  Bóg zapłać za modlitwę. Niech Pan Bóg Wam błogosławi.

 5. Marianna
  Marianna26 kwietnia 2014

  Proszę o łaskę nawrócenia dla Filipa, o uzdrowienie jego duszy, o błogosławieństwo dla mojej rodziny. Wszystkim pielgrzymom życzę bogatych przeżyć duchowych oraz szczęśliwego powrotu do domu!

 6. Katarzyna
  Katarzyna26 kwietnia 2014

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o błogosławieństwo potrzebne łaski dla całej rodziny o zdrowie dla rodziców dla chrześniaka siostry oraz męża. Za dar miłości i wierność oraz za szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla naszego Maleństwa.

 7. Anna
  Anna26 kwietnia 2014

  gorąco proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny, aby Dobry Bóg i Święty Jan Paweł II zawsze nad nią czuwali i wskazywali drogę do chrześcijańskiego życia, również gorąco proszę o modlitwę za moją mame która teraz w maju przejdzie operacje i o pomyślne wyniki badań. Bóg zapłać za moją intencje.

 8. Mariola Jerks
  Mariola Jerks26 kwietnia 2014

  Mariola

  Proszę o modlitwę w intencji swojej rodziny.O Wszelkie Łaski i Boże Błogosławieństwo dla nas.W intencji syna,który po raz Pierwszy przyjmie Komunię Świętą-
  Ciało i Krew Jezusa do swojego serca.
  O łaskę nawrócenia swojej chrzestnicy,swoich braci dla naszych dzieci i wnuczek. O Światło na nasze życie,nasze problemy.
  Aby Nic i Nikt niebył w stanie odłączyć nas od Kościoła,od Miłości Boga.
  Zapewniając o modlitwie w intencji pielgrzymki,o Szczęśliwą podróż.
  Pozdrawiam Wszystkich uczestników tej pielgrzymki.

 9. Aleksandra
  Aleksandra25 kwietnia 2014

  Proszę o dary Ducha Świętego dla mojej rodziny. Proszę o uzdrowienie mojej mamy. Proszę o nawrócenie mojej siostry Karoliny. Bóg zapłać. Łączę się w modlitwie.

 10. Teresa Jabłońska
  Teresa Jabłońska25 kwietnia 2014

  Proszę o opiekę Matki Bożej.Panie Boże, proszę o uzdrowienie wszystkich chorych w mojej rodzinie zwłaszcza Olę. Proszę o łaskę nawrócenia dla mojej córki Karoliny i o dobrą przyszłość. Dziękuję.

 11. Krystyna
  Krystyna25 kwietnia 2014

  Błogosławiony Janie Pawle II, już za 2 dni zostaniesz świętym.
  Modlę się codziennie cząstką różańca w twojej intencji oraz pielgrzymów,którzy jadą na kanonizację do Watykanu.
  Proszę o wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II dla naszej rodziny.
  Proszę o zdrowie córki,męża,moje, mojej mamy,brata.
  Proszę o dobrą pracę dla córki i radość w życiu mojej mamy, aby się tak stało jak mówił bł.J.PII- NIE LĘKAJCIE SIĘ

 12. Łucja Skrzypczak
  Łucja Skrzypczak25 kwietnia 2014

  Proszę o łaskę nawrócenia dla Jana, o uzdrowienie jego duszy i o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej. Bóg zapłać. Łączę się modlitewnie z pielgrzymami.

 13. EWA HAJDA
  EWA HAJDA25 kwietnia 2014

  Proszę o modlitwę w mojej intencji o powrót do zdrowia z ciężkiej choroby i zdrowie dla moich bliskich i dary6 ducha świętego abym umiała podjąć właściwe decyzje. Szczęść Boże.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 14. Łukasz Romański
  Łukasz Romański25 kwietnia 2014

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy . Bóg zapłać !

 15. Teodor
  Teodor25 kwietnia 2014

  o duchowe przygotowanie i liczny udział młodzieży polskiej szczególnie salezańskiej w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016r

 16. ks. Janusz Zdolski sdb
  ks. Janusz Zdolski sdb25 kwietnia 2014

  Wszystkie Wasze intencje tutaj we Włoszech spisujemy i przedstawiamy dobremu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, Bóg zapłać!!!

 17. Urszula
  Urszula24 kwietnia 2014

  Bardzo proszę o modlitwę w 2 intencjach : o uwolnienie z nałogu alkoholowego Janusza oraz za Waldemara aby znalazł pracę..Szczęść Boże.Niech Pan Bóg Wam błogosławi za Wasze dobre serca.
  Szczęśliwej podróży.

 18. Paulina
  Paulina23 kwietnia 2014

  Proszę o modlitwę w intencji pełni uzdrowienia mnie ze znanych Panu dolegliwości oraz umocnienie i wszelkie łaski potrzebne do służby w imię Pana na takiej drodze, która będzie Jemu miła.

 19. Teresa
  Teresa23 kwietnia 2014

  Proszę o modlitwę : o potrzebne łaski dla całej naszej rodziny a szczególnie łaskę zdrowia dla Klaudii i dla Jarka o szczęśliwą operację.

 20. tomek
  tomek23 kwietnia 2014

  Prosze was o modlitwe w mojej intencji:abym nadal trwał w trzeżwosci i dziękuje Bogu z 3 lata Abstynencji

 21. PaulA
  PaulA23 kwietnia 2014

  Proszę Was o modlitwę w mojej intencji: o błogosławieństwo Boże w pracy i mądrość Ducha Świętego w wykonywaniu swojej pracy. Aby Wszechmocny dał mi łaskę radzenia sobie z trudnościami w pracy i życiu osobistym.

 22. Barbara B.-W.
  Barbara B.-W.23 kwietnia 2014

  Proszę o modlitwę powrotu do zdrowia dla mojego męża Kazimierza, który leży w szpitalu po wypadku samochodowym oraz o zdrowie dla mnie. Życzę szczęśliwej podróży z pamięcią w modlitwie.

 23. Natalia
  Natalia23 kwietnia 2014

  Proszę o pomyslne zaliczenie studiów, zdrowie dla mnie i moich bliskich oraz wskazanie właściwej drogi. Abym potrafila kochać i ufać.

 24. Klaudia Ł.
  Klaudia Ł.23 kwietnia 2014

  Proszę pomódlcie się w intencji Natalii, o to aby mogła ponownie uwierzyć w Boga. Z Panem Bogiem, szczęśliwej podróży!

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»