Trwają rekolekcje dla młodzieży. Zapraszamy nie tylko młodych. Będzie transmisja w internecie!

Głosi je… twórca naszego ołtarza Bożego Miłosierdzia, wraz ze wspólnotą z Nowego Targu. Warto wziąć w nich udział!

[one_half]

Od poniedziałku przed południem w naszym kościele odbywają się rekolekcje dla młodzieży ze szkół średnich na terenie naszej parafii. Trwają one od 8.00 do 14.00 (nie ma mszy o godz. 8.00!).

Można przyjść podczas nauk dla młodych, albo być na spotkaniach rekolekcyjnych po wieczornej mszy św. o godz. 19.00.

Plan jest następujący: w poniedziałek wieczorem wspólnie obejrzymy film „Pasja”; we wtorek odbędzie się nabożeństwo uzdrowienia i uwielbienia, a w środę zapraszamy na recital poezji w wykonaniu prowadzącego rekolekcje.

Grupa rekolekcjonistów przyjechała do nas aż z Nowego Targu.

[/one_half] [one_half_last]

[/one_half_last]

Wśród nich jest Krzysztof Kabat – artysta, który dwa lata temu wykonał nasz ołtarz Bożego Miłosierdzia. Oprócz rzeźbiarstwa, zajmuje się także malarstwem i ikonografią. Jest także teologiem, nauczycielem plastyki, przewodnikiem turystycznym, członkiem Rady Naukowej Tatrzańskiego Parku Narodowego w Zakopanem i liderem Odnowy w Duchu Świętym z Nowego Targu.

Kabat jest także inicjatorem internetowych transmisji spotkań Odnowy. I właśnie już we wtorek będzie można posłuchać spotkania on-line na stronie: www.radio.swiatlotaboru.odnowa.org. Serdecznie zachęcamy tych, który nie będą mogli przyjść do kościoła we wtorek o 19.00