Ojciec Bashobora będzie w Pile

Dokładnie za miesiąc, 26 lutego, do Piły przyjedzie o. John Bashobora i wygłosi rekolekcje na hali MOSiRu. A już od dzisiaj w naszej parafii można zdobyć bilet wstępu na to spotkanie.

[one_half]

Charyzmatyczne spotkanie, które poprowadzi ks. John Bashobora z Ugandy odbędzie się pod hasłem „Niech Chrystus zamieszka przez wiarę w waszych sercach.” Aby znaleźć się hali MOSiRu przy ul. Żeromskiego w dniu rekolekcji, trzeba mieć wejściówkę. Przez całą niedzielę członkowie Odnowy w Duchu Świętym sprzedają wejściówki w domu katechetycznym. Od poniedziałku (jeśli się wszystkie nie rozejdą) będzie można je kupić w kancelarii parafialnej lub u organizatorów (telefon kontaktowy: 602-326-697). Koszt wejściówki to 20 złotych.

Co będzie się działo przez te siedem godzin rekolekcji? Na pewno cuda! A oprócz tego planowana jest też konferencja, msza św oraz adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie. Podobne spotkania charyzmatyczne odbędą się w Koszalinie i Szczecinku. Warto zdobyć jak najprędzej wejściówkę, bo na przykład na spotkanie w Szczecinku zostało rozprowadzonych 1300 karnetów i hala jest zapełniona.

[/one_half] [one_half_last]

[/one_half_last]

Ojciec dr John Bashobora znany jest z słynnych rekolekcji na Stadionie Narodowym w Warszawie, w których uczestniczyło 60 tysięcy osób.

Bashobora pochodzi ze wschodniej Ugandy. Odpowiedzialny za duszpasterstwo i koordynację ruchu Odnowy w Duchu Świętym, jest też jej kierownikiem duchowym. Oprócz intensywnej pracy duszpasterskiej opiekuje się pięcioma tysiącami sierot. Zbudował im dwie szkoły podstawowe, dwie średnie, a pozostałe dzieci uczęszczają do szkół rządowych. Dzięki niemu powstały dwa sierocińce, a budowa kolejnych jest w planach. W Polsce od czterech lat głosi rekolekcje ewangelizacyjne z posługą uzdrowienia i uwolnienia.

Drukowanie