Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Od rekolekcjonisty: modlitwy o uwolnienie

Rekolekcje W Parafii Świętej Rodziny W Pile Głosi Ks. Dominik Chmielewski

Od rekolekcjonisty: modlitwy o uwolnienie

Tym, którzy chcą pogłębić nauki rekolekcyjne polecamy materiały udostępnione przez naszego rekolekcjonistę, ks. Dominika Chmielewskiego. Przecież nie wystarczy tylko słuchać rekolekcji. Trzeba Słowo Boże wprowadzać w życie.

Poniższe modlitwy są przeznaczone do realizacji procesu uwalniania od przekleństwa i otwierania się na Boże błogosławieństwo. Zostały one omówione w poszczególnych dniach rekolekcyjnych (nagrania z rekolekcji znajdą się na naszej stronie już jutro).

Kliknij poniżej w tytuł wybranej modlitwy, aby pobrać plik w formacie PDF.

Plik PDFModlitwa do codziennego odmawiania o ochronę rodziny przez Krew Jezusa

„Panie Jezu, wyznaję Cię jako swojego Mistrza i Pana, wierzę, że każdą kroplę swojej drogocennej Krwi przelałeś po to, aby odkupić mnie i moją rodzinę, aby uwolnić nas od szatana, grzechu i wszelkich zniewoleń.”

Plik PDFModlitwa ochrony przed złem – do codziennego odmawiania

„Ojcze, Synu i Duchu Święty, Trójco Przenajświętsza, Dziewico Niepokalana, Archaniołowie, Aniołowie i Święci, zstąpcie na mnie. Przemień mnie Panie, ukształtuj mnie, napełnij mnie sobą, posługuj się mną. Przepraszam Cię za każdy mój najmniejszy grzech i wyrzekam się każdego z nich w Imię Jezusa!”

Plik PDFModlitwa uwolnienia do indywidualnego odmawiania (przynajmniej raz w tygodniu)

„Modlitwa skruchy, żalu, pokuty i uniżenia przed Panem za wszystkie swoje grzechy, grzechy rodziny oraz przodków. Przebaczenie wszystkim i sobie samemu wszystkich swoich grzechów, złych decyzji i porażek życiowych. Ogłaszanie zwycięstwa Jezusa w swoim życiu „

Plik PDFModlitwa uwolnienia od przekleństwa do odmówienia po spowiedzi świętej generalnej

„Panie Jezu Chryste, wierzę, że jesteś Synem Bożym i jedyną drogą do Boga. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś. Ty stałeś się przeklęty każdym przekleństwem, które powinno spaść na mnie za moje grzechy. „

Plik PDFModlitwa uwolnienia rodziny (może ją odmawiać tylko kapłan nad rodziną)

„Modlitwa o odrzucenie złych duchów – za przyczyną NIEPOKALANEJ – Egzorcyzm prosty za zgodą kurii diecezji warszawsko-praskiej, z dnia 08.04.1998 r. nr 401/K/98.”

Plik PDFRachunek sumienia przygotowujący do spowiedzi generalnej

„Wybrane przestrzenie zagrożeń duchowych i rachunek sumienia. Zagrożenia duchowe, (spisane przez księży egzorcystów), dodatek do rachunku sumienia, niezwykle ważne przed spowiedzią”

Plik PDFSłowa Jezusa do nieustannej medytacji

„Jezu, Ty się tym zajmij! Jezus mówi do każdego z nas: Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi.”

 1. Szymon
  Szymon13 grudnia 2013

  Mam pytanie, może banalne ale lepiej pytać niż błądzić. Czy „Modlitwa uwolnienia rodziny (może ją odmawiać tylko kapłan nad rodziną) wyżej umieszczona można odmawiać prywatnie? Jakby co to potrafię czytać =zauważyłem sprzeczne informacje.

  • Tomasz Borysewicz
   Tomasz Borysewicz13 grudnia 2013

   Tak, wiem że jest rozbieżność, ale sam rekolekcjonista prosił, aby podpisać tę modlitwę jako „tylko do odmawiania przez kapłana nad rodziną”. Wytłumaczenie podał na rekolekcjach, ostatniego dnia.

 2. Asia
  Asia12 grudnia 2013

  Dziękuję.

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»