Od rekolekcjonisty: modlitwy o uwolnienie

Tym, którzy chcą pogłębić nauki rekolekcyjne polecamy materiały udostępnione przez naszego rekolekcjonistę, ks. Dominika Chmielewskiego. Przecież nie wystarczy tylko słuchać rekolekcji. Trzeba Słowo Boże wprowadzać w życie.

Poniższe modlitwy są przeznaczone do realizacji procesu uwalniania od przekleństwa i otwierania się na Boże błogosławieństwo. Zostały one omówione w poszczególnych dniach rekolekcyjnych (nagrania z rekolekcji znajdą się na naszej stronie już jutro).

Kliknij poniżej w tytuł wybranej modlitwy, aby pobrać plik w formacie PDF.

[download_box]Plik PDFModlitwa do codziennego odmawiania o ochronę rodziny przez Krew Jezusa

„Panie Jezu, wyznaję Cię jako swojego Mistrza i Pana, wierzę, że każdą kroplę swojej drogocennej Krwi przelałeś po to, aby odkupić mnie i moją rodzinę, aby uwolnić nas od szatana, grzechu i wszelkich zniewoleń.”

[/download_box]

[download_box]Plik PDFModlitwa ochrony przed złem – do codziennego odmawiania

„Ojcze, Synu i Duchu Święty, Trójco Przenajświętsza, Dziewico Niepokalana, Archaniołowie, Aniołowie i Święci, zstąpcie na mnie. Przemień mnie Panie, ukształtuj mnie, napełnij mnie sobą, posługuj się mną. Przepraszam Cię za każdy mój najmniejszy grzech i wyrzekam się każdego z nich w Imię Jezusa!”

[/download_box]

[download_box]Plik PDFModlitwa uwolnienia do indywidualnego odmawiania (przynajmniej raz w tygodniu)

„Modlitwa skruchy, żalu, pokuty i uniżenia przed Panem za wszystkie swoje grzechy, grzechy rodziny oraz przodków. Przebaczenie wszystkim i sobie samemu wszystkich swoich grzechów, złych decyzji i porażek życiowych. Ogłaszanie zwycięstwa Jezusa w swoim życiu „

[/download_box]

[download_box]Plik PDFModlitwa uwolnienia od przekleństwa do odmówienia po spowiedzi świętej generalnej

„Panie Jezu Chryste, wierzę, że jesteś Synem Bożym i jedyną drogą do Boga. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś. Ty stałeś się przeklęty każdym przekleństwem, które powinno spaść na mnie za moje grzechy. „

[/download_box]

[download_box]Plik PDFModlitwa uwolnienia rodziny (może ją odmawiać tylko kapłan nad rodziną)

„Modlitwa o odrzucenie złych duchów – za przyczyną NIEPOKALANEJ – Egzorcyzm prosty za zgodą kurii diecezji warszawsko-praskiej, z dnia 08.04.1998 r. nr 401/K/98.”

[/download_box]

[download_box]Plik PDFNowenna do Maryi rozwiązującej węzły przekleństwa[/download_box]

[download_box]Plik PDFRachunek sumienia przygotowujący do spowiedzi generalnej

„Wybrane przestrzenie zagrożeń duchowych i rachunek sumienia. Zagrożenia duchowe, (spisane przez księży egzorcystów), dodatek do rachunku sumienia, niezwykle ważne przed spowiedzią”

[/download_box]

[download_box]Plik PDFSłowa Jezusa do nieustannej medytacji

„Jezu, Ty się tym zajmij! Jezus mówi do każdego z nas: Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi.”

[/download_box]