Nowa Rodzina Salezjańska już w kioskach

Skoro należysz do parafii salezjańskiej, ta gazeta jest właśnie dla Ciebie! Zachęcamy do kupna najnowszego numeru Rodziny Salezjańskiej, dostępnej w kiosku parafialnym. W porównaniu do poprzednich numerów, trochę się w tym czasopiśmie pozmieniało.

Najpierw był 31 stycznia 1996 roku. Z tą datą ukazał się pierwszy numer Rodziny Salezjańskiej, nazwanej wówczas Biuletyn Stowarzyszenia Współpracowników Salezjańskich.

Później był przełom marca i kwietnia 2002 roku. Czasopismo zmieniło nazwę na Biuletyn Rodzina Salezjańska. Od tego numeru wprowadzona została także nowa szata, a okładka była kolorowa.

I obecnie jesteśmy już przy 61 numerze, jak można zauważyć lekko zmienionym. Chcemy, odpowiadając na znaki czasu, aktualizować jego formę i w ten sposób być bliżej naszych czytelników. Bliżej kogo? Bliżej tych, którzy żyją charyzmatem ks. Bosko. Jak sama nazwa wskazuje RODZINA – to młodzi, dojrzali, dorośli i starsi.

Mamy nadzieję, że nowa szata nikogo nie przestraszy. A może wprost przeciwnie zachęci do lektury i podzielenia się ciekawym tekstem z innymi, również z młodzieżą. Nie boimy się w tej gazecie ważnych tematów, z którymi muszą zmagać się młodzi. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

[download_box]Plik PDFZobacz kilka stron nowej Rodziny Salezjańskiej![/download_box]

Rodzina Salezjańska - czasopismo