Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Ks. Bolek świętował

Ks. Bolesław Kujawa 4

Ks. Bolek świętował

W poniedziałkowy wieczór, 19 sierpnia, odśpiewaliśmy pieśń: „Życzymy, życzymy…”, a okazją był dzień imienin Księdza Bolesława Kujawy, najstarszego kapłana pracującego w naszej parafii. Solenizant odprawił mszę świętą o godz. 18.00, na której kazanie wygłosił ksiądz Proboszcz.

Mocny głos Solenizanta wskazywał, że zdrowie mu dopisuje i sił nie brakuje. Nasz Ksiądz Bolesław usłyszał wiele ciepłych słów pod swoim adresem i od serca płynące życzenia wypowiedziane przez przedstawicieli parafii i wspólnot, którymi się opiekował.

Warto zaznaczyć, że ks. Bolesław, mimo swojego wieku, niemalże codziennie wieczorem koncelebruje mszę świętą w naszym kościele.

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»