7 lipca 2013 r.

XIV Niedziela zwykła
Dominica XIV per annum

1. Rozpoczęliśmy czas wakacyjny. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu odprawiamy dodatkową mszę świętą o godz. 20.30 zakończoną apelem maryjnym. Kancelaria parafialna czynna tylko trzy dni w tygodniu: poniedziałki, środy i piątki w godz. od 9.00 do 11.00 i od 16.00 do 17.30. Natomiast Biuro Radia Maryja i kiosk parafialny czynne tylko w piątki i soboty.

2. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 15.00.

3. Zgodnie z prośbą ks. Biskupa dzisiejsze ofiary do puszek są przeznaczone na cele remontowo-budowlane w Sanktuarium w Skrzatuszu.

4. W tym tygodniu wspominamy świętych: w poniedziałek – św. Jana z Dukli; w czwartek św. Benedykta, Patrona Europy, w piątek – św. Brunona, a w sobotę – Świętych Pustelników: – Andrzeja, Świerada i Benedykta

5. W środę stała nowenna do MB Wspomożenia Wiernych o godz. 17.30.

6. Polecamy nowe numery czasopism, które prenumerujemy.

7. Propozycje akcji wakacyjnych organizowanych przez Towarzystwo Salezjańskie oraz naszą Diecezję są zamieszczone na tablicach informacyjnych.

8. W minionym okresie odeszli do wieczności: + Bogumiła RAFIŃSKA, lat 74 z ul. Żeromskiego; + Czesława ZIELIŃSKA, lat 84 z ul. Sikorskiego; + Michał KUŹNIACKI, lat 62 z Al. Wojska Polskiego.

 Wieczny odpoczynek racz im dać Panie