Tak się powiększa Rodzina Salezjańska

Czy wiecie, że każdy z parafian wzbogacił się o trzy kolejne osoby, które będą się wstawiały się za niego do Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych? Bo właśnie taki charyzmat – modlitwa do Matki – ma ciągle rozrastające się Stowarzyszenia ADMA.

Wiktoria Tarapata, Władysława Zdralek, Krystyna Stróżyńska – oto trzy kobiety, które podczas comiesięcznego hołdu maryjnego, 24 lutego 2013 roku, zobowiązały się – jak mówi regulamin ADMA – do naśladowani Maryi podejmując poprzez modlitwę i działanie troskę o najuboższą młodzież i osoby znajdujące się w potrzebie oraz  osobiście żyć i propagować nabożeństwo do Maryi Wspomożycielki Wiernych według ducha Ks. Bosko i w harmonii z procesem odnowy dokonującym się w Rodzinie Salezjańskiej.

Panie z rąk opiekuna stowarzyszenia, ks. Janusza Zdolskiego, otrzymały regulaminy oraz pamiątkowe przypinki.

Wszystkim, którym bliskie jest nabożeństwo do Wspomożycielki Chrześcijan zapraszamy do uczestnictwa w hołdzie maryjnym (każdego 24. dnia miesiąca, po wieczornej eucharystii). Zachęcamy także do wstąpienia w szeregi modlitewnego Stowarzyszenia Mari Wspomożycielki Wiernych, które jest jedną z gałęzi światowej Rodziny Salezjańskiej.

[button size=”large” link=”http://sdrv.ms/WoH8fy” target=”blank”]Zobacz galerię zdjęć[/button]